Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутнім абітурієнтам розповіли про юридичні спеціальності ЗНУ

Майбутнім абітурієнтам розповіли про юридичні спеціальності ЗНУ

Майбутнім абітурієнтам розповіли про юридичні спеціальності ЗНУ
01.03.2024 16:01 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч гімназія співпраця вступна кампанія-2024

1 березня представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели зустріч із випускниками 11-х класів Запорізької гімназії № 6. Від університету до заходу долучились: декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і викладачі Інна Болокан, Наталя Верлос і Сергій Омельянчик; від гімназії – вчителька Оксана Гоголенко та учні.

 

Звернувшись до старшокласників, Тетяна Коломоєць акцентувала увагу на історії факультету, досягненнях його викладачів і студентів, академічній мобільності  його представників та на особливостях вступу у 2024 році.

Своєю чергою, Інна Болокан підготувала для випускників окрему презентацію та цілу програму із запитань-відповідей на базі платформи Mentimeter. Такий інтерактив викликав жваве обговорення в аудиторії.

Викладачі Наталя Верлос і Сергій Омельянчик розповіли присутнім про юридичні спеціальності та поділилися досвідом щодо особливостей роботи своїх колег на посадах адвоката, прокурора, судді, слідчого, нотаріуса та на інших посадах.

За підсумками зустрічі учні Запорізької гімназії № 6 висловили слова подяки організаторам заходу. Своєю чергою, представники університету запросили майбутніх абітурієнтів продовжити навчання на юридичному факультеті ЗНУ.

Юридичний факулдьтет ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини