Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка ЗНУ навчала експертів з оцінювання компетентностей учителів

Доцентка ЗНУ навчала експертів з оцінювання компетентностей учителів

Доцентка ЗНУ навчала експертів з оцінювання компетентностей учителів
01.03.2024 16:06 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології міжнародна діяльність академічна мобільність практика зустріч

 Із 21 по 23 лютого управління Державної служби якості освіти в Запорізькій області провело тренінг на тему «Підготовка експертів до оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів у 2024 році». Як тренерку експертів до навчання залучили доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Юлію Зубцову.

 

Із метою формування єдиного підходу до оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту початкової освіти, потенційних експертів знайомлять з Методикою експертного оцінювання.

Юлія Зубцова має багаторічний досвід робіти ксперткою Державної служби якості освіти. Цього року до процедури сертифікації  її долучили як тренерку-експертку. Вона ознайомила слухачів із поняттям сертифікації, світовими стандартами та практиками оцінювання професійних компетентностей вчителя. А також – з історією сертифікації педагогічних працівників в Україні, нормативно-правовою базою сертифікації педагогічних працівників в нашій країні та особливостями процедури сертифікації. Також спікерка зосередила увагу слухачів на відповідальній ролі та місії експерта у сертифікації. Вона запропонувала інтерактивну вправу щодо визначення особистих якостей освітнього експерта.

Представники Державної служби якості освіти висловили подяку Юлії Зубцовій за багаторічну співпрацю.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини