Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичний факультет завітав стейкхолдер

На математичний факультет завітав стейкхолдер

На математичний факультет завітав стейкхолдер
04.03.2024 12:39 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичний факультет стейкхолдер освітній процес зустріч співпраця освіта

29 лютого на математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч студенства та викладацького складу факультету з продакт-менеджером ТОВ «Навчальний центр “Фрешкод”». У заході взяли участь майже 100 студентів математичного факультету спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення», «Комп'ютерні науки», «Кібербезпека та захист інформації», «Інформаційні системи та технології», а також – завідувач кафедри програмної інженерії Андрій Лісняк, завідувачка кафедри комп’ютерних наук Галина Шило, гаранти освітніх програм та інші представники факультету.

Нагадаємо, що компанія «Навчальний центр “Фрешкод”» є постійним учасником обговорень освітніх програм математичного факультету та надає змістовні пропозиції щодо тематики освітніх компонентів. А також регулярно запрошує студентів на різноманітні курси, серед іншого – безкоштовні, для розробників ІТ-проєктів.

Під час презентації фахівець компанії значну частину уваги приділив питанням побудови кар'єри в ІТ. Цікавою була розповідь про найпопулярніші професії на ринку ІТ, а також – про попит замовників на різні напрями, особливості комунікації в команді розробників, рівень зарплат в індустрії. Під час розповіді про ІТ-галузь йшлося й про розробку веб, мобільних та інших застосунків. Навів детальний перелік технологій, які використовують для створення зазначених програмних продуктів. Спікер зробив огляд структури вебпроєкту та показав весь шлях від створення до його розгортання та підтримки на сервері. Серед основних трендових серверних технологій згадали про Node.js та Express. Цікавим був огляд основних систем управління базами даних, під час якого наголошено на особливостях застосування популярних систем PostgreSQL та MongoDB. Також серед основних інструментів для реалізації ІТ-проєктів згадали про ОС Linux, VS Code, IntelliJ IDEA, GitHub.

Увагу студентів, зокрема, акцентували на необхідності отримання вищої освіти як запоруки фундаментальних знань і розширення світогляду. Серед іншого, спікер розповів про різні навчальні програми від компанії, за результатами опанування яких надається широкий спектр можливостей щодо працевлаштування безпосередньо в компанію. Говорячи про власний досвід роботи з ІТ-проєктами, він наголосив на необхідності постійного удосконалення рівня володіння англійською мовою. Також окремо зазначив, що компанія надає студентам можливості проходження виробничої практики.

Впродовж зустрічі фахівці компанії відповідали на численні запитання здобувачів, серед яких – щодо затребуваності фахівців фз кібербезпеки, перспективи Kotlin, можливості працевлаштування в компанію. Також доповідач поділився порадами щодо вдосконалення технічної англійської.

Наприкінці зустрічі, студентам надали лінки для реєстрації на безкоштовних курсах із GitHub та верстки.

 

Анастасія Кривохата,

доцент кафедри програмної інженерії

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини