Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ долучилися до міжнародного проєкту з європейської гуманітарної візії

Студенти ЗНУ долучилися до міжнародного проєкту з європейської гуманітарної візії

Студенти ЗНУ долучилися до міжнародного проєкту з європейської гуманітарної візії
05.03.2024 09:32 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет проєктна діяльність міжнародна діяльність освітній процес лекція Еразмус+ європейські гуманітарні візії управління людськими ресурсами

Понад 150 студентів 3 курсу дванадцяти факультетів університету розпочали вивчення спецкурсу «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами». Він реалізується в межах проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне 101048168 — HumEU — ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами» на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Це свідчить про зростання інтересу студентів до управління людськими ресурсами з позицій гуманістичних цінностей. Вибір такого курсу вказує на бажання студентів розвивати свої знання та навички у галузі управління. А саме – там, де акцент робиться на людському факторі та врахуванні індивідуальних потреб та можливостей працівників. Таке зацікавлення відображає загальний інтерес студентської аудиторії до соціально-гуманітарних питань та бажання зрозуміти, як ці аспекти можуть бути впроваджені в сучасному управлінні організаціями.

Докторка наук, професорка Валентина Воронкова познайомила студентів з еволюцією походження та розвитку гуманістичної візії в Європі. Обговорили основні принципи та підходи гуманістичного класицизму, реалізму, ідеї людської гідності. Дискусія відбулася щодо питань пізнього італійського, північного, французького, англійського гуманізму й ідеалізму.

Лекторка закцентувала увагу студентів на класичній теорії толерантності Д. Лока та Вольтера, Д. С. Мілля «Про свободу».

Докторка наук, професорка Алла Череп донесла \до присутніх інформацію щодо кейсів формування толерантності та гуманістичної візії в управлінні людськими ресурсами. Надзвичайно цікавими виявилися питання толерантності та культурного різноманіття в Європі: досліджено поточний стан та подальші перспективи. Під час заняття акцентовано увагу на важливості саморефлексивного перегляду та ведення переговорів про національну ідентичність.

Жвавий відгук серед присутніх викликали питання постімміграційного різноманіття, дуальність толерантного сприймання, доцільності формування політичних стратегій поширення толерантності. Відбулася дискусія про толерантність, встановлення меж та соціальне регулювання, а також щодо практичних особливостей мінімалістичної концепції невтручання.

Заняття виявилися надзвичайно цікавими та змістовними. Наприкінці зустрічі студенти мали змогу поставити запитання та залишити позитивні відгуки щодо змістовності лекцій. Адже вони не лише надають змогу ознайомитися з європейським досвідом, а й дозволяють отримати необхідні компетентності з критичного мислення та філософського усвідомлення світу та розуміння основних понять, історичних витоків, сучасної ситуації та тенденцій економічного розвитку.

Запрошуємо також усіх охочих долучитися до конференції в межах міжнародного проєкту 9 березня о 10:00.

Ідентифікатор 7450351614

Код 1234.

Очікуємо на цікаву дискусію.

 

Юлія Калюжна,

координаторка Міжнародного проекту Еразмус+ напряму Жан Моне 101048168-HumEU-ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH «Європейська гуманістична візія в управлінні людськими ресурсами»

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини