Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ зустрілися з речником Херсонської ОВА Олександром Толоконніковим

На ФСУ зустрілися з речником Херсонської ОВА Олександром Толоконніковим

На ФСУ зустрілися з речником Херсонської ОВА Олександром Толоконніковим
05.03.2024 13:18 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології та управління бакалаврат профорієнтація освітній процес зустріч стейкхолдер

4 березня в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася профорієнтаційна зустріч випускників бакалаврату спеціальностей «Політологія» та «Міжнародна політика та політика національної безпеки» факультету соціології та управління зі стейкхолдером – начальником управління внутрішньої та інформаційної політики, речником Херсонської обласної військової адміністрації, постійним спікером телемарафону «Єдині новини» Олександром Толоконніковим.

 

Студентів хвилювало багато питань: і щодо загальної цивільної та воєнної ситуації на Херсонщині, і щодо кадрової політики в органах державної та місцевої влади в сучасній Україні, зокрема у прифронтових областях. Під час розмови посадовець навів численні факти, які засвідчують украй складне становище мешканців його міста й області, які щоденно перебувають під масштабними обстрілами російських військ. Особливо вражає демографічна статистика.

 Так, за словами Олександра Толоконнікова, зараз населення всієї правобережної Херсонщини становить лише 162 тисячі, це приблизно 30% від того, що було до війни. У самому ж Херсоні зараз мешкає 67 тисяч населення. Олександр Толоконніков також навів багато прикладів організації різноманітних заходів з гуманітарної підтримки херсонців, налагодження співробітництва Херсонської ОВА з різними міжнародними організаціями.

Гість наголосив, що попри вельми складну ситуацію на Херсонщині, відпрацьовується стратегія відновлення міста й області. У цьому контексті особливо цікавою була розмова про подальше професійне спрямування студентів-політологів ЗНУ. Адже брак справжніх фахівців в органах державної влади вже зараз дається взнаки. А після нашої перемоги фахівці з політичного управління та повоєнного державотворення будуть як ніколи затребувані.

Студентам цікаво було почути від Олександра Толоконнікова розповідь про те, як він потрапив до органів державної влади. Як виявилося, після отримання диплому юриста-міжнародника, тривалий час він займався громадською діяльністю, стає співзасновником ГО «Українська фундація розвитку громад». Надалі працював журналістом, а з початку повномасштабного вторгнення він документує та фільмує злочини росіян та хід війни, його фотовиставки експонуються в Україні та за її межами. Посаду начальника управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОВА він обіймає з 2023 року.

Така дружня мотиваційна розповідь про професійний шлях гостя надихнула наших студентів упевнитись у правильному виборі своєї майбутньої професії, у доцільності самореалізації саме в галузі політики, знання з якої вони набувають на кафедрі політології ЗНУ. Колектив факультету соціології та управління подякував Олександру Толоконнікову за цікаву змістовну зустріч.

 

Наталія Лепська,

кандидатка наук, доцентка кафедри політології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини