Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ ім. Ю.М. Потебні плідно співпрацює зі стейкхолдерами

Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ ім. Ю.М. Потебні плідно співпрацює зі стейкхолдерами

Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем ІННІ ім. Ю.М. Потебні плідно співпрацює зі стейкхолдерами
06.03.2024 08:21 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут вступ-2024 прогулянки вишем студмістечком

Ініціаторами зустрічі здобувачів та викладачів кафедри електричної інженерії та кіберфізичних систем Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) із начальником ДГЕС-2 Юрієм Голубцовим, заступником начальника ДГЕС-2 Сергієм Коніком, начальником виробничої лабораторії ДГЕС-2 Дніпровської гідроенергостанції Сергієм Бортом стали самі представники підприємства та завідувач кафедри Віктор Коваленко. А активними учасниками заходу - студенти бакалаврату та магістратури спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 144 «Теплоенергетика», 145 «Відновлювані джерела енергії та гідроенергетика», 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка», а також здобувачі освітньо-наукового рівня PhD спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 144 «Теплоенергетика».

 

Під час зустрічі представники підприємства не лише познайомилися зі здобувачами та запропонували працевлаштування на гідроелектростанції Запоріжжя, а й виступили з пропозиціями щодо удосконалення освітньо-професійних і освітньо-наукових програм. Зокрема, Юрій Голубцов підкреслив, що унікальна гідротехнічна споруда Дніпровська ГЕС і під час воєнного стану продовжує безперебійно генерувати електроенергію, а Сергій Конік і Сергій Борт розповіли про модернізацію обладнання станції та сучасні системи захисту управління об’єктом.

Перспектива працевлаштування на ДГЕС не лишила байдужими здобувачів. Їх цікавило, які знання та вміння потрібно мати для працевлаштування; вимоги до професійних компетентностей тощо. А ще, молодь цікавило, які посади нині є найбільш затребуваними на підприємстві. Стейкхолдери відповіли, що справжніми фахівцями стають не одразу, а завдяки повсякденному навчанню та виконанню виробничих завдань. Становлення висококваліфікованого фахівця відбувається впродовж кількох років, і від отриманих знань та вмінь залежить рівень заробітної платні.

Дуже зацікавило доцентів кафедри Олександра Осаула, Аліну Єрофеєву, Наталію Міняйло, Ірину Овчинникову можливість співпраці з великим енергетичним об’єктом нашого міста, адже, це необхідно для швидкої інтеграції випускників кафедри на Дніпровській ГЕС. Тож було вирішено, що співробітники підприємства надаватимуть актуальні теми для виконання кваліфікаційних робіт магістрів та бакалаврів. За пропозицією стейкхолдера, у навчальний процес інтегруватимуться нові дисципліни або лекційні теми, які враховують рівень технічного та програмного забезпечення на Дніпровській ГЕС. А ще, під час навчання та виробничих практик відбуватимуться майстер-класи та практичні заняття з представниками гідроелектростанції. Все це дозволить більш якісно готувати здобувачів та підсилить практичну складову навчального процесу.

Наприкінці заходу представники ДГЕС запросили випускників на співбесіду щодо майбутнього працевлаштування.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини