Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-науковці обговорили роботу психолога з вимушено переміщеними особами

Студенти-науковці обговорили роботу психолога з вимушено переміщеними особами

Студенти-науковці обговорили роботу психолога з вимушено переміщеними особами
08.03.2024 10:17 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра психології студентська проблемна група засідання робота психолога вимушено переміщені особи

На факультет і соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулась зустріч студентської наукової проблемної групи «Психологічна допомога населенню під час війни» (керівниця – кандидатка наук, доцентка кафедри психології Вікторія Грандт) на тему: «Робота психолога з вимушено переміщеними особами».

 

У межах заходу розглянули особливості екстреної психологічної допомоги в умовах війни. Учасники зустрічі проаналізували правила надання першої допомоги. Йшлося також про фази стану особистості після психотравмувальної події. Студенти разом із керівницею групи розглянули основні характеристики екстреної психологічної допомоги.

Також під час засідання студентської наукової проблемної групи йшлося про особливості роботи психолога з симптомами, що проявляються в екстремальній ситуації. Присутні обговорили особливості надання психологічної допомоги до першого сну після травмувальної події. На завершення зустрічі провели групову дискусію з перерахованих тем.

 

За матеріалами фейсбук-сторінки кафедри психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини