Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали меморандум про співпрацю з Мелітопольським державним педагогічним університетом

У ЗНУ підписали меморандум про співпрацю з Мелітопольським державним педагогічним університетом

У ЗНУ підписали меморандум про співпрацю з Мелітопольським державним педагогічним університетом
11.03.2024 08:08 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультети Рада молодих вчених засідання співпраця заклади вищої освіти наукова діяльність

7 березня Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) і Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького підписали Меморандум про співпрацю.

 

У Меморандумі йдеться про співробітництво в напрямку координаційних зусиль у науковій діяльності, покращенні якості підготовки фахівців серед молоді, створенні спільних освітніх та науково-дослідних проєктів. У документі прописано проведення спільних наукових й освітніх заходів. Також там йдеться про обмін інформацією та практичним досвідом у реалізації передових наукових розробок та технологій, організації освітніх та наукових заходів і сприяння проведенню спільних наукових досліджень здобувачами освіти та молодими ученими.

Координаційними особами від університетів, згідно з цим документом, виступають: від Запорізького національного університету – голова Ради молодих вчених Руслан Амінов; від Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького – голова Ради молодих вчених Олександр Кирієнко.

На спільній зустрічі щодо обговорення особливостей подальшої співпраці були присутні: від Запорізького національного університету – голова Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів Ольга Руднік. Від Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького – секретар Наукового товариства студентів, аспірантів і докторантів та молодих вчених Анастасія Сухомлінова.

 

Рада молодих вчених ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини