Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економфаці підбили підсумки всеукраїнської студентської олімпіади

На економфаці підбили підсумки всеукраїнської студентської олімпіади

На економфаці підбили підсумки всеукраїнської студентської олімпіади
11.03.2024 09:34 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет кафедра фінансів банківської справи страхування студентська наука олімпіада переможці

7 березня на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки першого етапу всеукраїнських студентських олімпіад із навчальної дисципліни «Економіка підприємств», яка відбулася 21 лютого, з навчальної дисципліни «Фінансова безпека», яку провели 22 лютого, та з навчальної дисципліни «Фінанси», яка відбулася 1 березня. Їх провели на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування. Підбиття підсумків олімпіад відбулося під керівництвом докторки наук, професорки, в.о. завідувачки кафедри фінансів, банківської справи та страхування Алли Череп на платформі Zoom.

 

На початку зустрічі Алла Череп відзначила, що олімпіади проведені відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 21/08-1948  від 06.11.2023 р., Наказу Запорізького національного університету «Про проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році» №486 від 04.12.2023 р. Також вона зауважила, що для проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін створили організаційний комітет. Роботи здобувачів-учасників олімпіади оцінювало журі, до складу якого увійшли докторка наук, професорка Валентина Гельман, кандидат наук, професор Анатолій Кущик, кандидат наук, доцент Олександр Лепьохін і кандидатка наук, доцентка Інна Щебликіна.

Під час підбиття підсумків Валентина Гельман наголосила, що проведення олімпіади відіграє вагоме значення. Воно дозволяє активізувати участь здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у наукових заходах, залучити їх до наукової роботи. В.о. декана зауважила, що журі здійснило якісну перевірку виконаних завдань здобувачів і визначило переможців олімпіади.

Високий рівень знань продемонстрували студенти з навчальної дисципліни «Фінанси». Комісія, після перевірки знань, дійшли висновку, що 1 місце виборола Софія Аношина, 2 місце посіли Олеся Тараненко та Вікторія Русінова, 3 місце розділили Вікторія Волик, Олександра Глушкова та Поліна Кіндій.

За результатами проведення першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економіка підприємств» переможцями стали здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у галузі знань 07 «Управління та адміністрування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а саме: Юлія Кішко; Софія Аношина, Єлизавета Ключник; Вікторія Волик та Олександр Саващук.

Переможцями першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансова безпека» стали Єлизавета Ключник, Наталія Проноза, Єлизавета Семібратова; Анна Квас та Олександра Глушкова.

Наприкінці заходу Алла Череп відзначила високий рівень підготовки здобувачів. Вона подякувала організаційному комітету та журі за проведення олімпіади, а також здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за активну участь.

 

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

економічного факультету ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини