Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майстер-клас з живопису в ЗНУ: Дотик до мистецтва Шевченка

Майстер-клас з живопису в ЗНУ: Дотик до мистецтва Шевченка

Майстер-клас з живопису в ЗНУ: Дотик до мистецтва Шевченка
11.03.2024 15:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ центр культури комунікації факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну арт-перформенс майстер-клас

Із нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка центр культури та комунікації ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в кооперації з кафедрою дизайну організував арт-перформанс, до якого увійшов майстер-клас із живопису. Усі охочі мали можливість під чуйним керівництвом талановитого художника та викладача кафедри дизайну Вадима Міткова доторкнутися до неперевершеного мистецтва ТарасаШевченка, створюючи репродукції його картин.

 

Знаково, що арт-перформанс відбувся у стінах наукової бібліотеки ЗНУ, до вже декілька років діє виставка студентських робіт «Шевченко – художник із душею поета», яка була підготована студентами-дизайнерами під керівництвом викладачки кафедри дизайну Анни Виноградової.

Учасники майстер-класу занурились у світ творчості Шевченка, відкриваючи для себе глибину його душі та майстерність пензля. Під чуйним наставництвом Вадима Міткова вони вчилися передавати на полотні емоції та красу, закладені у картинах Кобзаря.

Завдяки детальним інструкціям та підтримці досвідченого художника, учасники майстер-класу створили власні репродукції відомих картин Тараса Шевченка. Це стало для них не просто копіюванням творів, а й справжнім дотиком до геніального таланту та глибин української душі. Арт-перформанс, присвячений Кобзарю, об'єднав людей різного віку та досвіду у спільному прагненні доторкнутися до високого мистецтва. Це стало не лише творчим уроком, але й емоційним переживанням, що збагатило внутрішній світ учасників та надихнуло їх на нові творчі звершення.

 

Кафедра дизайну ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини