Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас із цивільної безпеки

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас із цивільної безпеки

В ІННІ ім. Ю. Потебні відбувся майстер-клас із цивільної безпеки
12.03.2024 12:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургійних технологій екології техногенної безпеки майстер-клас співпраця стейкхолдер

В Інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні директор ПП «НВФ Промбезпека» Володимир Фустій – фахівець зі стажем роботи у галузі цивільної безпеки понад двадцяти п’яти років – провів майстер-клас для студентів спеціальностей 263 «Цивільна безпека» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища». Модераторкою заходу стала доцентка кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Євгенія Манідіна.

 

Заняття присвятили особливостям розробки плану локалізації та ліквідації аварій і їхніх наслідків у сучасних умовах. Володимир Фустій звернув увагу молоді, як на зміни, що відбулися в законодавстві щодо ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки, так і на порядок її проведення, форму та зміст повідомлення про результати ідентифікації об’єктів.

Окрему увагу приділили методичним рекомендаціям щодо розробки плану локалізації і ліквідації аварій та їхніх наслідків. Лектор поділився власним досвідом такої роботи. Розповів Володимир Фустій і про складнощі, які можуть виникнути при розробці плану.

Наприкінці заняття майбутні фахівці поставили гостю низку питань, що стосувалися його роботи та перспектив, які вона відкриває перед фахівцями. Проте час минув дуже швидко, а питань лишилося ще чимало, тож вирішили провести нову зустріч із Володимиром Фустієм за цією ж темою.

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини