Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці дослідили запровадження інституту військових психологів

Науковці дослідили запровадження інституту військових психологів

Науковці дослідили запровадження інституту військових психологів
13.03.2024 09:35 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет факультет соціальної педагогіки психології наукова діяльність засідання круглого столу інститут військових професійних психологів

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за участю представників юридичного факультету і факультету соціальної педагогіки та психології відбулося засідання науково-практичного круглого столу. Його учасники обговорили правові аспекти, що супроводжують процес запровадження інституту військових професійних психологів у «жовтій» зоні. У підготовці заходу взяли участь декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць і його викладачі Валерій Колпаков, Дар’я Євтушенко, Наталія Верлос, Інна Болокан, Ксенія Панкратова, Анна Шарая, Марина Титаренко, Аліна Рубель та інші. А від факультету соціальної педагогіки та психології  – завідувачка кафедри психології Наталія Губа, інші викладачів та студентів цього факультету. Надихнула їх на організацію та проведення заходу своїми ідеями одна з переможниць конкурсу наукових робіт з права Малої академії наук, який відбувся на початку березня цього року Діана Матвєєва.

 

Під час проведення засідання круглого столу учасники наголосили на його актуальності. На сьогодні процес запровадження інституту військових професійних психологів у «жовтій» зоні нормативно не врегульований. Натомість, як переконались учасники круглого стола, таке нормативне врегулювання необхідний.

Присутні на зустрічі проректор з наукової роботи, доктор наук, професор Генадій Васильчук та директорка департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна відзначили актуальність теми обговорення круглого столу, необхідність врахування не лише психологічних, а й правових аспектів у питаннях запровадження інституту військових професійних психологів у «жовтій» зоні. Також вони наголосили на потужному потенціалі співпраці науковців, студентів, майбутніх абітурієнтів, вчителів. Цінність проведеного заходу полягає ще й тому, що, як зазначила декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, у ньому взяли участь не лише фахівці-практики, науковці та студенти, але й вихованці коледжів та учні Запорізької гімназії № 6. Майбутні абітурієнти, безсумнівно, відчули атмосферу доброзичливості та взаємодії, яка панує в Запорізькому національному університеті.

Юридичний факультет подякував за допомогу в організації зустрічі завідувачці кафедри психології, кандидатці наук, доцентці Наталії Губі, а також вчительці правознавства Валентині Почтарь, всім учням і вчителям гімназії № 6 та інших закладів середньої освіти, які активно долучилися до обговоренні теми засідання круглого стола.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на сайті та соцмережевих сторінках ЗНУ, а також на сайті та соцмережевих сторінках юридичного факультету https://t.me/p_r_a_v_o

https://t.me/law_dekanat_znu

https://instagram.com/sslawznu?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

https://www.facebook.com/groups/280771114767231/?ref=share_group_link

https://www.tiktok.com/@pravo_znu?_t=8g5eF979MzV&_r=1

Сайт факультету: https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/law

 

Юридичний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини