Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету (ОП Управління персоналом та економіка праці) Любомир Михайліченко

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету (ОП Управління персоналом та економіка праці) Любомир Михайліченко

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету (ОП Управління персоналом та економіка праці) Любомир Михайліченко
14.03.2024 12:23 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин нові тренди переосмислення минулого

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». У ньому пропонуємо інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2023 року другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці з начальником речової служби батальйону Сил територіальної оборони у Збройних силах України Любомиром Михайліченком.

 

-Любомире, коли ви закінчили навчання на економічному факультеті?

- У 2022 році я закінчив перший (бакалаврський) рівень за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми Управління персоналом та економіка праці і в тому ж році без жодних сумнівів вступив на навчання до магістратури сучасного європейського економічного факультету ЗНУ за спеціальністю 051 Економіка освітньої програми Управління персоналом та економіка праці.

-Чим вам запам’яталося навчання в університеті? 

-Найяскравіші спогади, звичайно, від навчання. Я постійно брав участь у різних наукових конкурсах, як університетських, регіональних так і у всеукраїнських. Так я набув широкий аспект різних навичок, розвивав аналітичні здібності й завжди був у центрі подій університетського життя. Я дуже вдячний викладачам кафедри та економічному факультету за підтримку в усіх наукових розробках, особливо дякую своїй науковій керівниці Ірині Дашко, яка завжди підтримувала. Вона направляла та надихала мене у всіх моїх починаннях. Я досі постійно тримаю цей зв'язок. Дякую і викладачам моїй найкращій кафедрі управління персоналом і маркетингу, які постійно підгримували та допомагали мені реалізовуватися.

-Ви говорили про активну наукову роботу, що саме вам більше запам’яталося?

-Із першого курсу магістратури мені запам’яталися наукові конкурси та проєкти, які постійно реалізовує економічний факультет. У них я та інші студенти брали активну участь. Під час навчання в магістратурі було багато цікавих наукових конференцій і мені приємно згадувати цей чудовий час, проведений саме на економічному факультеті.

-Чому ви обрали саме навчання в ЗНУ?

-Для мене найважливіше – це якість навчання, прогресивність знань і можливості їхнього застосування на практиці, а ЗНУ, зокрема й освітня програма Управління персоналом та економіка праці, дає змогу отримати все це на вищому рівні.

-Як складалися стосунки з викладачами?

-Дуже добре, я завжди мав можливість поставити будь-які питання: як на заняттях так і після них. Викладачі заохочували молодь до активного студентського життя і незважаючи на заочну форма здобуття освіти, все одно всіляка підтримка була масштабною. Буду завжди згадувати свій факультет, особливо тодішнього декана Аллу Череп, яка постійно підгримувала мене та давала важливі поради.

-Що для вас було найважливішим у студентські роки?

-Це розуміння того, що я отримую сучасні знання, які зможу в подальшому застосувати у своїй професійній діяльності, й усвідомлення того, що я навчаюся на затребуваній освітній програмі.

-Що вам запам’яталося найбільше під час навчання на економічному факультеті?

-Дружня атмосфера, активний куратор нашої групи та доброзичливі стосунки з викладачами кафедри. Також те, що є багато можливостей для самореалізації, зокрема змога отримати міжнародний досвід.

-Які знання та навички, отримані під час навчання, вам знадобилися? Що ви використовуєте у своїй професійній діяльності?

-Ми завжди вчимося вчитися. Під час студентства я здобув цінні навички аналізу матеріалу, ситуацій і факторів. Учився працювати в команді, а це й використовується в моїй професійній діяльності першочергово. Такі предмети, як «Управління персоналом організації», «Ринок праці», «Системи управління базами даних», «Системи мотивації та стимулювання трудовою діяльністю», «Технології управління персоналом» та багато інших, створили важливу базу знань. Вона постійно зі мною в моїй практичній і науковій діяльності. Так, саме науковій, чому я роблю на цьому акцент? Я впродовж навчання під керівництвом викладачів кафедри писав фахові статті. І це мені дуже подобається.

-Поділіться, будь ласка, власними «секретами»: як стати успішним в обраній професії?

-Потрібно чітко розуміти, в якому напрямку хочеш розвиватися і постійно рухатися до цієї мети та не здаватися, адже в цьому є сила.

-Щоб ви порадили студентам, які навчаються за освітньою програмою Управління персоналом та економіка праці?

-Беріть усе, що вам дають викладачі кафедри, використовуйте кожну нагоду, вчіться публікувати наукові статті, беріть участь у наукових студентських конкурсах і створюйте собі базу для подальшого розвитку. На кафедрі управління персоналом і маркетингу працюють висококласні фахівці своєї справи, які завжди готові прийти на допомогу і дати пораду.

-На вашу думку, на сьогодні ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

-Так, однозначно і навіть більше!

-Яким ви бачите розвиток університету та економічного факультету і які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

-Університет посідає перше місце в регіоні по конкурентоспроможності та одне із лідерських у країні, а це говорить саме за себе: розвиток ЗНУ, зокрема економічного факультету йде в потрібному напрямку.

-Які риси вдачі, на вашу думку, мають бути в людини, котра обрала вашу професію?

-Напевно, важливо мати аналітичний склад розуму, вміти вибудовувати логічну послідовність. Усі навички можна розвинути за бажанням студента, тому найважливіша риса – це бажання розвиватися, вчитися, а викладачі завжди допоможуть розвинути всі потрібні якості.

-Чи змінили б ви щось у своєму житті, якби могли знову стати тим вступником, як були колись декілька років тому?

-Абсолютно нічого! У мене було яскраве та насичене студентське життя.

-Які ваші цілі, пов’язані із професійними досягненнями?

-Продовжувати професійну діяльність у своїй галузі, продовжити навчання у аспірантурі, розповідати іншим про цю закохану мною спеціальність 051 Економіка освітньої програми Управління персоналом та економіка праці і показувати власним прикладом, що все можливо, аби стимул був до праці та бажання.

-Що побажаєте студентам ЗНУ?

-Мріяти вголос, ставити амбітні цілі та йти до них.

Матеріал надав економічний факультет

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

 

 

Схожі новини