Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті готують школярів до участі в учнівській олімпіаді

На математичному факультеті готують школярів до участі в учнівській олімпіаді

На математичному факультеті готують школярів до участі в учнівській олімпіаді
14.03.2024 15:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ математичний факультет кафедра комп’ютерних наук школи співпраця всеукраїнська учнівська олімпіада тренінг

На математичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна співпраця із запорізькими школами з підготовки талановитих учнів до участі в наукових конкурсах та олімпіадах. Так, доценти кафедри комп’ютерних наук Надія Матвіїшина та Олена Пшенична провели навчально-тренувальні збори команди Запорізької області для участі у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з «Інформаційних технологій».

 

Під час заходу учні 9-11 класів потренувались розв’язувати завдання підвищеної складності у Excel та Access. Олімпіадні завдання вимагають від школярів розуміння основ алгоритмізації, формують логічне, асоціативне та креативне мислення. Саме цим важливим напрямкам навчання присвятили особливу увагу представниці математичного факультету. В результаті таких тренувань, учасники команди Запорізької області більш впевнено почувалися на IV-му, фінальному, етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з «Інформаційних технологій», який відбувся в Ужгородському національному університеті.

 

За матеріалами фейсбуку завідувачки кафедри комп’ютерних наук Галини Шило

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини