Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізьким старшокласникам розповіли про переваги професії менеджера

Запорізьким старшокласникам розповіли про переваги професії менеджера

Запорізьким старшокласникам розповіли про переваги професії менеджера
14.03.2024 16:33 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування ліцей зустріч співпраця вступ-2024

13 березня заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Рита Вязова провела захід для учнів 11 класів Запорізького ліцею «Альтернатива».

 

Під час зустрічі учні переглянули відеопрезентацію та ознайомилися зі спеціальностями та освітніми програмами, навчання за якими факультет менеджменту ЗНУ вступникам до бакалаврату в 2024 році.

Рита Вязова звернула увагу майбутніх абітурієнтів на важливість правильного вибору професії та надала інформацію про актуальність на ринку праці професії менеджера.

Усі учасники заходу отримали велике задоволення від спілкування. Учні ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

 

Факультет менеджменту ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини