Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Ланцюжок незламності» продовжив Запорізький будівельний коледж

«Ланцюжок незламності» продовжив Запорізький будівельний коледж

«Ланцюжок незламності» продовжив Запорізький будівельний коледж
18.03.2024 07:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Економіко-правничий фаховий коледж ланцюжок єдності

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця. Саме в цей день вже втретє студентська спільнота фахових коледжів Запорізької області, військовослужбовці Запорізького ТЦК і СП, представники ГО «Наші мрії» та Запорізької філії обласного Центру зайнятості підтримала «ЛАНЦЮЖОК НЕЗЛАМНОСТІ» – патріотичну акцію, що єднає запорізьку молодь і захисників України.

 

Символом акції «Ланцюжок незламності» стали янголи-охоронці, створені з відстріляних на фронті гільз. Здобувачі освіти «Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету» власноруч розфарбували їх в національні кольори і запустили «Ланцюжок незламності»: низку зустрічей в очно-дистанційному форматі на яких студентство вільно спілкується з представниками Збройних сил України - військовослужбовцями Запорізького обласного ТЦК та СП, які після отриманих поранень та набуття статусу обмеженої придатності продовжують військову службу. Студентська Рада фахового коледжу, котрий прийняв акцію, вручила розписані гільзи військовим як символ єдності поколінь і всебічної підтримки молоддю війська. 14 березня «Ланцюжок незламності» приймав у себе Запорізький будівельний фаховий коледж. І ніщо не завадило зустрічі: ні довга «повітряна тривога» та необхідність знаходитися в укритті, ні атака «ботів» на zoom-конференцію. Понад 280 учасників і організатори заходу змогли впоратися з усіма негараздами і зберегти атмосферу щирості і відкритості.

«Ця акція – наш спільний прояв єдності, мужності та незламної волі нашої країни», – зазначив Олександр Камєнєв – директор Запорізького будівельного фахового коледжу.Цього разу запрошені військовослужбовці чимало говорили зі студентами про життя і смерть, страх, мотивацію, натхнення, мужність, героїзм, відповідальність, цінність знання, очікувану перемогу і майбутнє України, яке, на переконання всіх, буде мирним і процвітаючим. Ділилися особливостями своєї служби, особистими мріями і сподіваннями. А студентська молодь розповідала про те, як багато вона робить задля перемоги і як важливо кожному і кожній чути, що допомога доходе до військових, підтримує їх і допомагає триматися на найгарячіших напрямках фронту.

Фахівчиня Запорізької філії обласного Центру зайнятості Світлана Попова докладно розповіла про трансформації українського ринку праці та виокремила перелік професій, що зараз користуються попитом і допоможуть молоді відбудувати Україну. Захід був сповнений вірою в наших незламних захисників і захисниць і мріями про майбутнє, де Україна буде вільною і квітучою країною.

Наступними «ланцюжок незламності» приймає Запорізький фаховий коледж комп’ютерних технологій Національного університету «Запорізька політехніка».

Економіко-правничий фаховий коледж

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини