Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні підготували переможців МАН

Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні підготували переможців МАН

Науковці ІННІ ім. Ю. Потебні підготували переможців МАН
18.03.2024 18:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кафедра інф

Із вересня до лютого викладачі Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в тісній співпраці з колегами з Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані»; Козацького ліцею; Запорізького ліцею № 71 та ліцею «Альтернатива»; Запорізької гімназії № 28 працювали з обдарованою молоддю, готуючи їх до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

 

Зокрема, для учнів Козацького ліцею, які прагнули поглибити свої знання з економічного чи технічного напрямів, доценти ІННІ організували гуртки, де учнівська молодь спробувала свої сили ще й на науковій ниві. Так, до підготовки учнів долучилися представники кафедра інформаційної економіки, підприємництва та фінансів: Вікторія Оглобліна працювала з ліцеїстами за напрямом фінансова та економічна грамотність; цифровим сервісам присвячував свої заняття Євгеній Мержинський. Викладачки кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Каріна Бєлоконь і Євгенія Манідіна очолили гуртки «Екологія та екологічна безпека» й «Хімія довкілля».

За науковими напрямами, в яких працюють професорка кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова та представники кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів: професори Наталя Метеленко, Олександр Шапуров, доцентка Алла Попова та асистент Євгеній Меліхов, виконували роботи до Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН молодь ліцеїв № 71 та «Альтернатива», гімназії № 28.

Загальне супроводження та консультування, яке здійснювали колеги із «Гранів,» під керівництвом Сергія Богданова, принесла вагомий результат.

І місце у конкурсі МАН посіли десятикласник Владислав Мішук, який представив дослідження «Оцінка впливу забруднення повітряного середовища формальдегідом на стан здоров’я населення міста Запоріжжя» (керівниці – Каріна Бєлоконь та асистентка Євгенія Тарабан); одинадцятикласник Антон Павленко із роботою «Екологічна оцінка якості поверхневих вод у межах Запоріжжя в умовах повномасштабних воєнних дій» (керівниця – Євгенія Манідіна); десятикласниця Анна Лисенко з дослідженням «Впровадження інноваційних методів організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти з використанням чат-ботів» (керівник – Євгеній Мержинський). Усі вони – учні Козацького ліцею.

Друге місце виборали десятикласниці Катерина Кононович (Козацький ліцей), яка представила наукову роботу «Модель економічного відновлення України в післявоєнний період: стратегія економічного дива» (керівниця – Вікторія Оглобліна) та учениця ліцею № 71 Альона Пономарьова з темою «Інноваційність управління ефективністю металургійного виробництва за концепцією циркулярної економіки» (керівники – Олександр Шапуров та вчитель-методист Ірина Федорченко).

Почесне ІІІ місце посіли десятикласниці ліцею № 71 Поліна Стрига з роботою «Управління промисловими підприємствами в контексті економіко-екологічної зумовленості повоєнного відновлення Запорізького регіону» (керівники – Алла Попова й Ірина Федорченко); учениця гімназії №28 Дар’я Сергієнко з дослідженням «Міграція населення України в Польщу під час війни та заходи щодо їхнього повернення після її завершення» (керівники – Наталя Метеленко та Євгеній Меліхов); учениця ліцею «Альтернатива» Єлизавета Васенко, яка представила роботу «Розвиток медичного страхування в Україні з використанням зарубіжного досвіду» (керівниця – Тетяна Меліхова).

 

Матеріал надав Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини