Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ організували олімпіаду з китайської мови

На ФІФ організували олімпіаду з китайської мови

На ФІФ організували олімпіаду з китайської мови
20.03.2024 10:41 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології китайська мова кафедра англійської мови лінгводидактики

У березні викладачі-стажисти кафедри англійської мови та лінгводидактики факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ольга Сінєльнік та Данило Усенко провели олімпіаду з китайської мови.

 

У заході взяли участь студенти факультету іноземної філології, які вже не перший рік вивчають китайську та мають необхідний рівень відповідних знань: Дарина Оніпко (група 6.0351), Анна Соловйова (група 6.0351), Олег Клюєв (група 6.0350), Катерина Корнієнко (група 6.0350) та Ксенія Чєх (група 6.0350). Олімпіада проходила у два тури та включала в себе як письмову, так і усну частини. Учасникам запропонували завдання на перевірку володіння китайською мовою на рівні С1 і здатність комунікувати на теми підвищеної складності.

 За результатами перевірки завдань визначили й переможців: 1 місце -Катерина Корнієнко, 2 місце – Ксенія Чех, 3 місце – Дарина Оніпко. На факультеті підкреслили: «Пишаємося нашими студентами та бажаємо їм подальших успіхів у нелегкій справі вивчення китайської мови».

 

Факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини