Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели майстерклас із вивчення жестової мови

На факультеті СПП провели майстерклас із вивчення жестової мови

На факультеті СПП провели майстерклас із вивчення жестової мови
20.03.2024 12:18 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології освітній процес майстер-клас формування практичних компетентностей стейкхолдер

12 березня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для студентів 3 курсу освітніх програм «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» організували майстерклас «Особливості навчання та виховання дітей з порушенням слуху». Захід відбувся в межах дисципліни «Основи корекційної педагогіки». Асистентка кафедри дошкільної та початкової освіти Наталя Трипольська запросила на заняття завідувачку навчальної лабораторії спеціальної освіти та психологічного консультування Наталію Коршунову.

Майстерклас розпочали зі знайомства із комунальним закладом «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело”» Запорізької обласної ради. Це – сучасний освітній заклад, що відповідає новим соціальним викликам і має високий рейтинг освітніх послуг, спрямовує свою діяльність на реалізацію державної політики в системі спеціальної освіти, втілення Концепції Нової української школи, методичну та матеріально-технічну переорієнтацію освітнього процесу, направленого на розвиток кожної дитини з особливими освітніми потребами, формування освітніх та життєвих компетентностей школярів. Заснування освітнього закладу «Джерело» виходить з далекого 1903 року. Історія розвитку Запорізької школи для дітей з порушеннями слуху підтверджує яскраві сторінки розвитку сурдопедагогічної науки та практики в Україні.

Особливо цінним для студенток факультету СПП стало те, що вони мали змогу поставити запитання безпосередньо спеціалістці-практику та отримати компетентні відповіді щодо організації процесу виховання та навчання дітей з порушенням слуху саме у спеціальному закладі освіти.

Студентів кафедри дошкільної та початкової освіти надзвичайно зацікавили практичні вправи та зіркова абетка жестової мови. Наталія Коршунова розкрила, наскільки емоційною та чуттєвою може бути українська жестова мова.

Майстерклас неабияк зацікавив кожного присутнього для подальшого вивчення і сурдопедагогіки, і жестової мови. Крім того, захід мотивував до навчання та подальшого професійного розвитку. Викладачі та студенти кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ щиро подякували Наталії Коршуновій за проведений на високому професійному рівні майстерклас.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини