Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілярка Ірина Арутюнян ділиться досвідом із молодими науковцями

Ювілярка Ірина Арутюнян ділиться досвідом із молодими науковцями

Ювілярка Ірина Арутюнян ділиться досвідом із молодими науковцями
22.03.2024 10:16 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра промислового та цивільного будівництва ювілей поздоровлення

22 березня завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні Ірина Арутюнян. Цього святкового дня її вітають її вітають випускники й студенти, колеги і друзі.

Її шлях як викладачки та науковиці розпочався в 1996 році, коли ювілярка закінчила тоді Запорізьку державну інженерну академію. Вона отримала спеціальність «Промислове та цивільне будівництво» і майже відразу повернулася до alma mater. Наполегливість, прагнення досягти успіху і постійний саморозвиток сприяли активній науковій роботі. Незабаром вона захистила в спеціалізованій вченій раді Придніпровської державної академії будівництва та архітектури дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата технічних наук. Темою роботи стала розробка моделей для керування організаційно-технічним розвитком виробництва.

За рік Ірині Арутюнян присудили вчене звання доцентки кафедри промислового та цивільного будівництва. У 2017 році в спеціалізованій вченій раді Київського національного університету будівництва і архітектури ювілярка захистила докторську дисертацію  на тему «Наукові основи будівельної логістики» та здобула ступінь доктора технічних наук. Згодом їй присудили вчене звання професора кафедри промислового та цивільного будівництва.

На сьогодні вона – завідувачка кафедри, а ще – дійсна членкиня Академії будівництва України; членкиня спеціалізованої вченої ради Київського національного університету будівництва і архітектури.

Ірина Арутюнян – авторка понад 160 публікацій як в українських, так і в зарубіжних виданнях. Коло її наукових інтересів охоплює різноманітні тематичні напрямки, серед яких – логістичні системи функціонування будівельного комплексу; управління потоковими процесами в організаційно-технологічно-економічних системах на підприємствах будівельної галузі; раціональні методи управління підприємствами будівельного комплексу та його матеріально-технічної бази; сучасні моделі удосконалення організаційних процесів будівельного виробництва. Вона вивчає особливості вирішення планових задач розгалужених виробничих систем будівельного кластеру; удосконалення підходів розрахунку кошторисної вартості будівельних об’єктів.

Колеги та студенти вітають шановну іменинницю та від усього серця зичать їй нових перемог і здобутків на обраній ниві, успішної реалізації всіх задумів, творчої та натхненної праці в мирній переможній Україні.

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Матеріал надано Інженерним навчально-науковим інститутом ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини