Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні прослухали лекцію від фахівців-практиків

Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні прослухали лекцію від фахівців-практиків

Студенти ІННІ ім. Ю. Потебні прослухали лекцію від фахівців-практиків
22.03.2024 13:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра промислового цивільного будівництва гостьова лекція стейкхолдери

12 березня на кафедрі промислового та цивільного будівництва Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні відбулася гостьова лекція на тему «Методи виконання будівельних робіт в умовах модернізації промислових і житлових будівель». Захід відбувся в межах вивчення дисципліни «Проєктування будівель в особливих умовах будівництва та експлуатації».

 

На лекцію запросили фахівців Запорізького відділення Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ЗВ ДП НДІБК). Як експерти перед аудиторією виступили старший науковий співробітник Євген Шокарєв та інженер І категорії лабораторії № 328 «Основ та фундаментів» Євгеній Івженко.

Під час лекції студентам-магістрантам розповіли про методи візуального та інструментального обстеження будівлі, яка постраждала в наслідок бойових дій. Також фахівці навели можливі способи відновлення постраждалих конструкцій, які експлуатуються в особливих умовах.

Наприкінці лекції студенти поставили багато запитань, оскільки ця тема дуже актуальна для мешканців Запоріжжя.

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини