Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційна робота кафедри управління персоналом і маркетингу триває

Профорієнтаційна робота кафедри управління персоналом і маркетингу триває

Профорієнтаційна робота кафедри управління персоналом і маркетингу триває
25.03.2024 13:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування Економіко-правничий фазовий коледж школи співпраця учнівські олімпіади всту

В. о. декана економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), професорка кафедри управління персоналом і маркетингу Валентина Гельман, завідувач цієї кафедри Микола Іванов, заступниця декана з профорієнтаційної роботи економічного факультету, доцентка кафедри Валерія Тимошик орієнтують колектив на проактивні дії з підготовки до вступної кампанії. Серед їхніх пріоритетів – налагодження плідної співпраці із закладами загальної середньої освіти, закладами позашкільної освіти, закладами фахової передвищої освіти, стейкхолдерами та цільовими групами.

 

Доцент кафедри управління персоналом і маркетингу Андрій Линенко, координуючи роботу бізнес-інкубатора економічного факультету, зокрема, співпрацює з Малою академією управління бізнесом.

Крім того, під його керівництвом здобувачі фахової передвищої освіти Економіко-правничого фахового коледжу Запорізького національного університету беруть участь в університетській науково-практичній конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених «Молода наука-2024», конкурсі на кращий розв’язок кейсу від фінансової установи в межах «Global Money Week-2024», кейс-чемпіонаті «KSE Economy Recovery Competition» та інших цікавих заходах.

Андрій Линенко проводить профорієнтаційну роботу зі здобувачами освіти із Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Запорізької міської ради Запорізької області. Так, нещодавно команда під його керівництвом узяла участь у II Всеукраїнському турнірі з фінансової грамотності «KharkivFinCup 2024». Уже визначені переможці національного етапу Міжнародної економічної олімпіади, які взяли участь у наступному регіональному етапі, організованому «Bendukidze Free Market Center».

Також нещодавно Андрій Линенко зустрівся зі здобувачами освіти старших класів Нікопольського ліцею № 20 Нікопольської міської ради й розповів їм про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, на економічному факультеті, а також – про освітні програми кафедри управління персоналом і маркетингу. Присутні також дізналися про те, що кафедра має власний цікавий канал у Telegram і групу в Facebook, де вступники можуть отримати необхідну їм інформацію. Всі охочі можуть долучитися до рних за лінками:

https://t.me/upim_znu

https://www.facebook.com/groups/379630322759587?locale=uk_UA

Представник ЗНУ розповів абітурієнтам і про День абітурієнта на економічному факультеті, який відбудеться 30 березня об 11:00 в навчальному корпусі ЗНУ № 3 аудиторії 307. Крім того. охочі зможуть взяти у заході участь у дистанційному форматі – через відео-конференцію Zoom. На оголошенні про цей захід є QR-код, скориставшись яким, можна приєднатися до Дня відкритих дверей дистанційно. Економічний факультет запрошує всіх охочих приєднатися до важливого профорієнтаційного заходу.

 

Економічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини