Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин проводить лекції для старшокласників

Факультет історії та міжнародних відносин проводить лекції для старшокласників

Факультет історії та міжнародних відносин проводить лекції для старшокласників
25.03.2024 14:38 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування лекції співпраця школи вступ-2024

Факультет історії та міжнародних ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відносин активно співпрацює зі школами міста Запоріжжі як у формі тематичних лекцій, так і окремих профорієнтаційних зустрічей.

 

У межах програми гостьових тематичних лекцій 20 березня відбулася лекція для 11-х класів Запорізької гімназії №7 на тему: «Пропаганда: сучасні методи в умовах російсько-української війни». Лекцію прочитала кандидатка наук, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Оксана Казакова за організаційної підтримки вчительки гімназії Яни Павловської.

 Під час заняття проаналізували походження поняття «пропаганда», розкрили ознаки, обговорили історичні приклади та сучасні методи пропаганди. Разом з учнями лекторка проаналізувала методи протидії маніпуляціям та пропаганді на особистому рівні.

21 березня відбулася тематична лекція на тему: «Імперії: минуле та сьогодення» для учнів 10-х класів Академічного ліцею «Вибір». Лекцію прочитав кандидат наук, викладач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Андрій Омельченко за організаційної підтримки вчительки ліцею Яни Онаць.

Під час лекції на історичних прикладах розглянули сутність і еволюцію поняття «імперія» від античності до наших днів. Також порушували питання імперської ідеології від ХІХ століття до сучасності.

Наприкінці лекцій учнів ознайомлювали з освітніми можливостями факультету історії та міжнародних відносин.

22 березня заступник декана з міжнародної діяльності Станіслав Черкасов представив розгорнуту презентацію освітніх можливостей факультету та ЗНУ загалом під час окремої профорієнтаційної зустрічі зі старшокласниками Запорізького ліцею № 99.

 

Факультет історії та міжнародних відносин

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини