Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускників кафедри дизайну навчали писати наукові праці

Випускників кафедри дизайну навчали писати наукові праці

Випускників кафедри дизайну навчали писати наукові праці
25.03.2024 15:01 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра дизайну наукова діяльність студентська наука круглий стіл написання наукових праць

21 березня на кафедрі дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся захід, що став справжньою майстернею для всіх його учасників – йдеться про засідання круглого столу «Майстерка з написання наукових праць». Захід провели у віртуальному форматі через платформу ZOOM-відеоконференції.

 

Під час засідання круглого столу виступили дві визнані українські вчені та педагогині, докторки педагогічних наук, професорки кафедри освітології та інноваційної педагогіки ХНПУ імені Г. Сковороди – Людмила Рибалко та Світлана Золотухіна. Вони поділилися своїм багатим досвідом та корисними порадами з аудиторією, що складалася переважно з аспірантів і магістрантів кафедри дизайну.

Учасники заходу отримали можливість обговорити актуальні питання та взаємодіяти з експертками в галузі наукового письма, що сприятиме підвищенню якості їхніх наукових робіт.

Проведення заходу відзначилося загальною позитивною атмосферою та великим інтересом з боку учасників. Він став важливою подією для розвитку та підвищення кваліфікації молодих науковців кафедри дизайну.

«Нехай отримані знання та досвід допоможуть учасникам досягти нових висот у своїй науковій діяльності!» – із таким побажанням звернулися до магістрантів й аспірантів співробітники кафедри дизайну.

 

Кафедра дизайну

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини