Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ визначили переможців студентської олімпіади

На ФІФ визначили переможців студентської олімпіади

На ФІФ визначили переможців студентської олімпіади
26.03.2024 13:34 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет іноземної філології освітній процес студентська наука олімпіада перемога

У березні викладачі кафедри теорії та практики перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – доцентки Світлана Запольських і Вікторія Погонець, викладачка Маргарита Сєдакова – провели І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

 

У заході взяли участь 32 студенти спеціальності «Переклад (англійський)» ОКР «бакалавр» та «магістр». Олімпіада проходила дистанційно. Серед її завдань були як лексико-граматичні, так і перевірка навичок аудіювання, що дало змогу виявити необхідний рівень відповідних знань учасників.

За результатами проведення олімпіади визначили переможців. 1 місце посів магістрант 1 курсу Герман Войтов. 2 місце розділили студентки 4 курсу бакалаврата Наіна Мірошніченко й Анастасія Фадєєва На 3 місці – третьокурсниця бакалаврата Юлія Чеберяк і магістрант 1 року навчання Євген Вихристюк.

Факультет іноземної філології поздоровив переможців і зазначив, що пишається своїми талановитими студентами та бажає їм наснаги в оволодінні іноземними мовами та подальших звершень на шляху до цього.

Факультет іноземної філології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини