Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для магістрів економічного факультету провели гостьову лекцію про те, як бути в ресурсі

Для магістрів економічного факультету провели гостьову лекцію про те, як бути в ресурсі

Для магістрів економічного факультету провели гостьову лекцію про те, як бути в ресурсі
28.03.2024 10:57 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет магістратура освітній процес гостьова лекція стейкхолдер

26 березня із магістрантами економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілася HR бізнес-партнерка Південно-Східного макрорегіонального управління АТ «ПриватБанк» Інна Смолій. Вона провела для студентів лекцію-тренінг «Ресурсний стан: вплив на якість життя і роботи».

 

За її словами, досить складно тримати себе в тонусі, якщо в країні війна і кожен серед нас зазнав травматичного досвіду. Тож спікерка зазначила, що ресурс – це наш енергетичний потенціал, життєва енергія. Зокрема, АТ «ПриватБанк» створює всі умови психологічного безпечного робочого середовища, маючи уявлення про те, що потребують працівники, який мікроклімат панує в колективі.

Коли людина «в ресурсі», вона, зазвичай, почуває себе більш енергійною, має високий рівень мотивації та зосередженості. Це дозволяє їй досягати своїх цілей, підвищувати продуктивність і зберігати баланс у житті.

Лекторка наголосила на необхідності відстеження свого ресурсного стану та поділилась основними ідеями як завжди бути в ресурсі, зокрема, це – вміле управління енергією, ефективний розподіл завдань і зосередженість, уміння визначити пріоритети, систематизація роботи, управління увагою тощо.

Незважаючи на онлайн-формат лекція викликала жваву дискусію, під час якої активні учасники – професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Юлія Огренич, професор кафедри управління персоналом і маркетингу Олександр Череп, студенти магістратури Богдан Долгий, Максим Саєнко й Олександр Савчук – прийшли до висновку, що позитивний енергетичний баланс людини – це найдорожчий ресурс бізнесу, який не продається.

На думку студентів, для досягнення успіху в сучасному світі важливо мати широкий спектр навичок і компетенцій, і такий формат занять допомагає їм розвивати саме ці навички. Завершуючи захід, в.о. декана економічного факультету, професорка Валентина Гельман зазначила, що проведення відкритих гостьових лекцій-тренінгів від професіоналів-практиків – це активний метод навчання сучасного рівня освіти, який уже став гарною традицією на економічному факультеті.

Економічний факультет подякував Інні Смолій за корисну і мотивуючу лекцію та висловив сподівання щодо можливості майбутніх зустрічей.

 

Економічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини