Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП долучилися до презентації цифрового ресурсу «КАЗКАРИК ONLINE»

Викладачі факультету СПП долучилися до презентації цифрового ресурсу «КАЗКАРИК ONLINE»

Викладачі факультету СПП долучилися до презентації цифрового ресурсу «КАЗКАРИК ONLINE»
28.03.2024 12:25 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра дошкільної початкової освіти співпраця дитячі садки презентація онлайн-платформа КАЗКАРИК ONLINE

27 березня, у Міжнародний день театру, в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №100 «Гармонія» Запорізької міської ради відбувся яскравий захід, присвячений презентації цифрового ресурсу «Інтерактивна глядацька зала КАЗКАРИК ONLINE: театральний воркшоп для працівників закладів дошкільної освіти», в якому взяли участь вихователі-методисти лівобережного району ДОН ЗМР. На заході були присутні представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ 9ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

На зустріч запросили викладачку кафедри дошкільної та початкової освіти, кандидатку наук, доцентку Людмилу Шульгу, яка, до речі, – наукова керівниця проєктів педагогічного колективу упродовж семи років. Під керівництвом науковиці директорка Наталія Канцедал і педагоги дитсадка «Гармонія» розробили низку парціальних програм та навчально-методичних посібників за мистецьким та іншими освітніми напрямами державного стандарту дошкільної освіти, які успішно запроваджуються практиками в закладах дошкільної освіти Запорізької області.

Під час заходу керівниця театрального гуртка «Казкарик» Олександра Ясенєва презентувала цифрову платформу «КАЗКАРИК ONLINE» та продемонструвала її інтерактивні можливості в забезпеченні емоційного благополуччя та розвитку акторських здібностей дітей дошкільного віку в умовах дистанційної, змішаної та очної форм освіти.

Особливістю заходу стала зустріч із вихованцями театрального гуртка, які продемонстрували уривок заняття з акторської майстерності та викликали у всіх присутніх здивування, радість та шквал аплодисментів. Педагогам також запропонували різні види театрально-ігрової активності з акторської майстерності.

Зустріч у закладі дошкільної освіти №100 «Гармонія» для всіх присутніх стала справжнім святом у Міжнародний день театру. А цифровий ресурс «КАЗКАРИК ONLINE» викликав жвавий інтерес у педагогів та бажання впроваджувати побачений проєкт в життя.

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

 

Кафедра дошкільної та початкової освіти ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини