Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Серед переможців Шевченківського конкурсу – студентка філологічного факультету ЗНУ

Серед переможців Шевченківського конкурсу – студентка філологічного факультету ЗНУ

Серед переможців Шевченківського конкурсу – студентка філологічного факультету ЗНУ
29.03.2024 14:28 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет студентська наука Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської студентської молоді імені Тараса Шевченка перемога

На всеукраїнському етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка перемогу здобула студентка 4 курсу філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марія Фурсова (наукова керівниця – доцентка кафедри української літератури Юлія Курилова).

 

Диплом ІІІ ступеня, яким відзначена конкурсна робота Марії, – не єдина нагорода студентки. Адже на сьогодні у її портфоліо – низка досягнень і результатів. Уже два роки поспіль Марія бере участь в ініціативі організації «House of Europe» як членкиня студентсько-викладацької команди, виконуючи роль дизайнерки проєктів. Окрім інноваційної проєктної діяльності, студентка реалізує свій потенціал у науковій роботі. 2023 року Марія стала учасницею конференцій «Українська література у просторі культури й цивілізації» та «Молода наука», Запорізького обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки, має кілька публікацій. Громадська діяльність студенти включає активне волонтерство й участь у публічних заходах (Шевченківські дні, відкриття виставки «Я-Маріуполь»).

За словами Марії, участь у конкурсі імені Тараса Шевченка стала для неї незабутнім досвідом. «Це не лише випробування власних знань та навичок, але й можливість відчути себе частиною великої філологічної спільноти, адже такі конкурси сприяють збереженню та розвитку української мови, літератури й культури загалом, – вважає вона. – Кожен етап конкурсу був викликом, а фінальний, у якому зійшлися учасники з усієї країни, і поготів. Але завдяки власній праці та підтримці викладачів мені вдалося здолати усі ці сходинки. Зокрема, невід’ємною частиною успіху були підтримка, поради та віра в мої здібності Юлії Курилової».

Студенти та викладачі філологічного факультету побажали Марії Фурсовій невпинного наукового зростання, прагнення до пізнання світу, розкриття творчих можливостей і фахового становлення! А усім – непохитної віри в нашу перемогу! «Нехай буде так, як в афористичній сентенції Сергія Жадана: «Те, що тримало тебе раніше, триматиме тебе й надалі»», – зазначили вони.

Філологічний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини