Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі металургійного обладнання ІННІ ім. Ю. Потебні всі викладачі мають вчений ступінь

На кафедрі металургійного обладнання ІННІ ім. Ю. Потебні всі викладачі мають вчений ступінь

На кафедрі металургійного обладнання ІННІ ім. Ю. Потебні всі викладачі мають вчений ступінь
29.03.2024 13:29 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургійного обладнання наукова діяльність присвоєння вченого звання доцента

Нещодавно старшому викладачу Олексію Гречаному присвоїли вчене звання доцента кафедри металургійного обладнання Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні.

 

Випускник кафедри металургійного обладнання Олексій Гречаний має значний досвід практичної роботи, адже за вісім років виробничої кар’єри пройшов шлях від майстра до виконуючого обов’язки начальника виробництва на ПАТ «Запорізький сталепрокатний завод», а потім був ще й технічним директором ТОВ «Стандарт Плюс».

- Працюючи на виробництві, не забував рідну кафедру та підтримував тісні зв’язки з викладачами в напряму дослідження нових технологій та обладнання, – розповідає науковець. – Із Вчителем, саме з великої літери, Георгієм Малишевим взимку 2010 досліджували процеси очищення поверхонь металів методами кріобластингу, а з нинішнім завідувачем кафедрою, тоді ще старшим викладачем Андрієм Власовим, брав участь у екологічному проєкті під егідою Unido. Цей проєкт був спрямований на покращення екологічних показників промислових підприємств Запорізького регіону. Був я й постійним рецензентом дипломних робіт.

Завдяки такій плідній співпраці Олексій Гречаний у 2015 році став співробітником кафедри на посаді старшого викладача, тоді й розпочався його науковий шлях. В 2016 році він вступив до аспірантури Національної металургійної академії. Тут науковець з успіхом захистив дисертацію та отримав вчений ступінь доктора філософії. Нині Олексій Гречаний є автором 45 наукових праць, а в співавторстві з колегами отримав патенти на корисні моделі та на винаходи.

Отримання ступеню доцента Олексієм Гречаним – це не лише визнання наукових досягнень викладача, а й новий етап у розвитку кафедри металургійного обладнання Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ ім. Ю. Потебні, адже вперше в її історії всі викладачі мають вчений ступінь і вчене звання!

 

Facebook ІННІ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини