Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято життя на сцені театру: документальна вистава від київських митців

Свято життя на сцені театру: документальна вистава від київських митців

Свято життя на сцені театру: документальна вистава від київських митців
29.03.2024 14:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Дім акторів театр вистава дозвілля

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює із ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University )(ZNU, Zaporizhzhia National University), повідомляє: до Запоріжжя приїжджає команда київських незалежних митців із документальною виставою «Брикси». Вистава відбудеться 30 березня о 17:00 у театрі-лабораторії «Vie».

 

Брикси – унікальне українське свято, яке за старих часів проходило в Києві. Київський історик Анатолій Макаров писав, що в цей день жінкам можна було все, вони повинні були «відвести душу на своїх чоловіках і перебіситися».

Вистава мала б підняти тему стереотипів про жінок та питання видимості жінок старшого віку. Але це буде свято! Свято життя! Як і на будь-якому святі ми і посміємось, і поплачемо, і попліткуємо, і поділимось інтимними речами. Але головне – ми будемо разом шукати точки опори, щоб рухатися далі і жити це життя.

Це історії про 5 жінок – іронічні, складні, щемкі, веселі, трагічні, але головне – вони надихаючі. Кожен почує те, що відгукнеться саме йому, про самого себе або ж коханих чи рідних. І відразу настане розуміння того, що, насправді, ми не одні, ми разом, що майбутнє існує і воно може бути чудовим, попри все.

Вистава про жінок, зроблена жінкою, у якій грають жінки. Але вона для всіх. Так само як і продукт, зроблений чоловіком про чоловіків. Вікових чи гендерних обмежень немає – це історії про кожного та всіх одночасно.

 

Режисура і драматургія Анастасії Сегеди із залученням текстів Катерини Пенькової.

Акторки:

Оксана Лукашук, Ірина Зінько, Олена Александрович, Тетяна Смірнова,Євгенія Непиталюк.

Анімація:

День Пінько

 

30 березня о 17:00 в приміщенні театру-лабораторії Vie (острів Хортиця, вул. Наукового містечка, 35). Квитки вже у продажу на сайті musin.zp.ua. Додаткова інформація та бронювання: за номером +38(095)776-54-32 (Viber, Telegram, WhatsApp).

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини