Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі обліку та оподаткування визначили переможців студентських олімпіад

На кафедрі обліку та оподаткування визначили переможців студентських олімпіад

На кафедрі обліку та оподаткування визначили переможців студентських олімпіад
29.03.2024 15:33 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет кафедра обліку та оподаткування наукова діяльність студентська наука олімпіада переможці

28 березня на кафедрі обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ провели конференцію за підсумками І туру Всеукраїнських студентських олімпіад, які проводилися відповідно до наказу ректора ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) від 04.12.2023 р. № 486.

 

Конференцію відкрили докторка наук, доцентка, в.о. декана економічного факультету Валентина Гельман та докторка наук, професорка, завідувачка кафедри обліку та оподаткування Неля Проскуріна. Вони привітали учасників конференції, подякували студентам за активну участь у проведенні олімпіад і відмітили високий рівень виконаних завдань.

На заході оголошено результати фахових змагань студентів.

Так, переможцями олімпіади із спеціальності «Облік і оподаткування», яка проводилася серед студентів 3 та 4 курсів ОП «Облік і аудит», стали: Уляна Сердюк – 1 місце, Кристина Любасенко – 2 місце, Олександра Шевченко  – 3 місце.

Найкращими знавцями дисципліни «Статистика», яка проводилася серед студентів 3 курсів економічного факультету, були визнані Микита Курченко (ОП «Міжнародна економіка) – 1 місце, Ксенія Осмаковська (ОП «Управління персоналом та економіка праці») – 2 місце й Аліна Варламова (ОП «Облік і аудит») – 3 місце.

Найкращі результати в площині дисципліни «Управлінський облік», яка проводилася серед студентів 4 курсу ОП «Облік і аудит», показали такі студенти: Єлизавета Скробіна – 1 місце, Ярослава Батерук – 2 місце і Анастасія Кльоц – 3 місце.

Переможцями в олімпіаді з дисципліни «Організація і методика аудиту», яка проводилася серед магістрантів ОП «Облік і аудит», було визнали таких студентів: Вячеслава Зубка – 1 місце, Максима Саєнка – 2 місце і Інну Геращенко – 3 місце.

У визначені переможців олімпіад, окрім членів журі, брали активну участь поважні фахівців-практики: члени правління ЗТВ «Спілка аудиторів України» – кандидат наук, доцент, генеральний директор ТОВ Аудиторська фірма «Аудит ВІД і Ко» Володимир Драч і директор ТОВ Аудиторська фірма «Міраж» Лариса Церетелі.

Під час конференції Володимир Драч звернув увагу на високий рівень підготовки студентів, ретельне та творче ставлення до виконання завдань, логічну послідовність висловлення думки, знання нормативно-правових актів у галузі обліку, аудиту та оподаткування.

Подяками ЗТВ «Спілка аудиторів України» за вміле застосування знань, за оперативність і кмітливість нагороджені Данило Жосан (ОП «Облік і аудит»), Микита Вітер (ОП «Облік і аудит»), Єлизавета Шамрай (, ОП «Економічна кібернетика») і Кароліна Джеріна (ОП «Облік і аудит»), а також – за креативний підхід до виконання завдань і ерудицію нагороджені Ірина Йожикова (ОП «Облік і аудит), Юрій Коваленко (ОП «Облік і аудит»), Іван Опалатенко (ОП «Міжнародна економіка») й Анастасія Сьомик (ОП «Облік і аудит»).

Економічний факультет привітав викладачок, які підготували студентів до олімпіад – професорку Нелю Проскуріну, доценток Ірину Пушкарь, Олену Саєнко, Юлію Скорнякову та Вікторію Сьомченко та х студентів, які стали переможцями І етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з обліку і оподаткування, статистики, управлінського обліку та з організації та методики аудиту. Студентам побажали, щоб ці перемоги стали початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань були постійними їхніми супутниками.

Учасники конференції викладачі, студенти, гості – висловили спільну думку про те, що участь у фахових олімпіадах – важливий крок у підготовці якісних фахівців, здатних вирішувати на практиці складні професійні завдання в площині статистики, обліку, оподаткування та аудиту.

Вони подякували захисникам і побажали всім українцям мирного неба.

 

Кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини