Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету СПП зустрілися з запорізькими старшокласниками

Представники факультету СПП зустрілися з запорізькими старшокласниками

Представники факультету СПП зустрілися з запорізькими старшокласниками
01.04.2024 12:45 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування школи співпраця Національний мультипредметний тест вс

Упродовж березня представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) проводила профорієнтаційні заходи в запорізьких школах.

 

Так, 13 березня представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти доцентка Олена Лещенко та викладачка Уляна Авраменко провели профорієнтаційну зустріч із випускниками Петропільського ліцею та Володимирівського ліцею «Успіх» Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області. Співведучою зустрічі стала випускниця освітньої програми «Соціальна педагогіка», соціальна педагог КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «ДЖЕРЕЛО» Запорізької обласної ради Аліна Куртяник.

Аліна Куртяник розказала вступникам про те, як навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології в ЗНУ допомогло їй в професійному становленні, чим займається соціальний педагог та що потрібно для того, щоб ним стати. Також учні отримали корисні знання щодо самостійної психогігієни під час воєн.

Після інтерактивної частини доцентка Олена Лещенко повідомила деякі аспекти вступу на Освітню програму «Соціальна педагогіка» (спеціальність 231 Соціальна робота) у 2024 р., та запросила учнів на захід від Дніпровського центру забезпечення якості вищої освіти, присвячений детальному розгляду вступної кампанії-2024. Наприкінці зустрічі учні поставили питання щодо спеціальності та особливостей навчання на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

27 березня представниці кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти ЗНУ доцентка Олена Лещенко та викладачка Уляна Авраменко провели інформаційно-консультаційну зустріч з випускниками Запорізької гімназії № 107. Представники кафедри розповіли про освітню програму «Соціальна педагогіка», її актуальність в умовах сьогодення, переваги для професійного та особистісного розвитку, варіанти працевлаштування після випуску та особливості вступу у 2024 році. Також для глибшого знайомства з фахом соціальна педагогіка для учнів були проведені інтерактивні завдання та вправи з подолання стресу.

Учні виявили активність, із задоволенням виконували запропоновані завдання, спілкувались із представниками кафедри. Викладачі проінформували про кар’єрне зростання після випуску та освітнє життя у ЗНУ: різноманітні наукові, культурні заходи, громадську й волонтерську діяльність викладачів та студентів факультету СПП.

На прощання випускників гімназії запросили до участі в безкоштовному Національному мультипредметному тесті (НМТ) та на спеціальну консультаційну зустрічі з факультетом СПП із написання мотиваційних листів і складання творчих конкурсів, що проходитиме 2 квітня о 15:30.

Формат проведення консультацій – формат конференції Zoom.

Ідентифікатор: 759 900 2424

Код доступу: 12345

Консультація з написання мотиваційного листа 02.04.24 о 15:30

Консультації щодо творчих конкурсів:

-  сценічне мистецтво 15.04.24 о 15:30

-  дизайн 15.04.24 о 16:00

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини