Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Владислав Харченко

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Владислав Харченко

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету Владислав Харченко
01.04.2024 13:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіху випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційний проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2023 року другого (магістерського) рівня спеціальності 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг», головним фахівцем сектору надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Андріївської СВА Бердянського району Запорізької області Владиславом Харченком.

 

- Владиславе, чому свого часу ви обрали для вступу ЗНУ?

- Після закінчення коледжу передо мною постав складний вибір: який ж університет обрати? Для подальшого навчання потібно обрати університет, і в мене був складний вибір серед вишів Києва, Харкова, Запоріжжя та Львова. Але я поставив собі за мету отримати якісну освіту європейського рівня саме в Запоріжжі за для того, щоб мати змогу в майбутньому розвивати свій рідний регіон. Поспілкувавшись із завідувачкою відділення економіки та інформаційних технологій мого рідного навчального закладу – Запорізького гідроенергетичного коледжу – Аллою Кухтарєвою, я впевнився, що хочу навчатись саме в ЗНУ і досі впевнений, що це був мій правильний вибір.

- Де і на якій посаді ви зараз працюєте?

- Ще під час навчання на бакалавраті я вирішив для себе, що хочу допомогати людям, і зараз працюю головним фахівцем сектору надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Андрівської військової адмінстрації Бердянського району Запорізької області.

- Що вам дало навчання на ОП «Маркетинг»?

- Навчання на економічному факультеті, а саме, на кафедрі управління персоналом і маркетингу дало мені, по-перше, необхідні знання для мого кар’єрного зростання та розвитку. По-друге, допомогло мені познайомитися із цікавими та професійними людьми, які допомогають мені в період становлення мого професійного життя, а головне, навчило мене комунікувати, що зараз дуже допомогає в моїй роботі.

- Яким було навчання на економічному факультеті ЗНУ?

- Перші пів року були складними. Навчавння в коледжі було трішки іншим ніж в університеті: зовсім інший ритм й інші люди навколо, далі навчання, як процес виглядало зовсім по-іншому. Я кайфував від кожної пари, де дізнавався багато нового та цікавого. Мені хотілося вчитися та поглинати все цікаве від викладачів економічного факультету, зокрема від викладачів кафедри управління персоналом і маркетингу – професіоналів своєї справи.

- Що вам запамяталося за час навчання?

- Якийсь один момент виділити не можу, оскільки кожен день, кожна пара були унікальними та цікавими. Ми й створювали рекламу та розробляли контент-план, оцінювали наш товар і його позицію на ринку, ров’язували кейси, які були наближені до реальних ситуацій на робочому місці, брали участь у «Фестивалі реклами», де ми отримали неоціннений досвід і навички роботи в команді – все це яскраві моменти успішного мого студентського життя. Але цього могло би не статися, як би не досвід, знання, терпіння та наполеглевість викладачів, які охоче ділилися з нами своїми знаннями та досідом.

- Що ви б побажали студентам, які зараз навчаються на економічному факультеті?

- Я бажаю студентам і майбутнім абітурієнтам – вступити до економічного факультетут на ОП «Маркетинг» і просто отримувати задоволення, поки вони – студенти, тому що це – найкращі часи в житті кожної людини. Не бійтесь вчитися, пропонуйте своє, бо в цьому – особистістне зростання та розвиток.

 

Фото з архіву Владислава Харченка

 

 Стежте за подіями кафедри Управління персоналом і маркетингу на соцмережевих сторінках:

Інстаграм @upim_znu

Телеграм https://t.me/upim_znu

Фейсбук https://cutt.ly/yZNcgsS

Тік-ток @upim_znu

 

Ірина Дашко,

докторка наук, професорка кафедри управління персоналом і маркетингу

 

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року триває творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Втілюють його в життя факультети, Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників. Факультети університету та Інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками факультетів різних років.

Стежити за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже понад 400 історій успіхів талановитих випускників Запорізького національного університету!

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини