Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі ІННІ ім. Ю. Потебні обирають практику на ПАТ «Запоріжсталь»

Здобувачі ІННІ ім. Ю. Потебні обирають практику на ПАТ «Запоріжсталь»

Здобувачі ІННІ ім. Ю. Потебні обирають практику на ПАТ «Запоріжсталь»
01.04.2024 13:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту кафедра управління адміністрування кафедра металургійного обладнання кафедра мет

На зустрічі, яка відбулася з керівництвом ПАТ «Запоріжсталь», зібралися студенти і магістранти Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University )ім. Ю. Потебні, адже вони прагнуть випробувати свої сили саме на цьому металургійному підприємстві. Це – здобувачі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 133 «Галузеве машинобудування», 136 «Металургія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища», 263 «Цивільна безпека», 281 «Публічне управління та адміністрування».

 

Модераторкою заходу стала завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова. Від комбінату підготовку студентів на ПАТ «Запоріжсталь» обговорювали фінансова директорка Наталя Михайська; головна бухгалтерка Світлана Ампілогова; фінансова контролерка Олена Чернявська; представниця казначейства Вікторія Вахільчук. А від інституту – директорка Наталя Метеленко; її заступник із виховної роботи Роман Воляр; завідувачі кафедр управління та адміністрування Валентина Воронкова та металургійного обладнання Андрій Власов, професори кафедр обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрій Макаренко й управління та адміністрування Марина Ажажа; доцентка кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки Євгенія Манідіна.

«Ми дуже поважаємо наші багаторічні плідні зв’язки, – зазначила Наталя Метеленко. – Чимало випускників інституту, а раніше й Запорізької державної інженерної академії, нині – ваші працівники та керівний склад комбінату». Підкреслила директорка й важливість для становлення здобувачів, як професіоналів, активно проводити зустрічі зі стейкхолдерами з комбінату та майстер-класи від провідних працівників ПАТ «Запоріжсталь».

Наталя Михайська звернула увагу на вагомий досвід, який отримує молодь на комбінаті, та зазначила, що для проходження практики здобувачам необхідно не лише мати достатній рівень підготовки, а й бажання навчатися новому та працювати. Окрему увагу фінансова директорка приділила майбутнім механікам та металургам. Вона зазначила, що здобувачі цих спеціальностей можуть не лише пройти практику на комбінаті, а й працевлаштуватися з частковою зайнятістю.

Своєю чергою, студенти та магістранти цікавились, які документи потрібно надати, щоб пройти практику на комбінаті, чи відбуватимуться, як минулого року, індивідуальні співбесіди й які перспективи відкриє перед ними набраний досвід на ПАТ «Запоріжсталь».

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю. Потебні

 

Facebook ІННІ ім. Ю. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини