Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Дім акторів» запрошує на виставу «Перепоvieдаки. Легенди Запоріжжя»

«Дім акторів» запрошує на виставу «Перепоvieдаки. Легенди Запоріжжя»

«Дім акторів» запрошує на виставу «Перепоvieдаки. Легенди Запоріжжя»
01.04.2024 14:13 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ дозвілля Запорізька театральна платформа Дім акторів театр-лабораторія Vie

Запорізька театральна платформа «Дім актора», яка плідно співпрацює з ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University ) запрошує завітати 5, 6 і 7 квітня до Музею архітектури м. Запоріжжя на камерну виставу в музеї «Перепоvieдаки. Легенди Запоріжжя».

 

На перетині правди та вигадки народжуються міські легенди. Урбаністичні міфи передаються з покоління в покоління, обростають деталями, стають частиною історії, потрапляють до музею. Адже хтось та й бачив сома-людожера чи привидів на млині Нібура, відпочивав під Тарасовою грушею чи милувався ромашкою на башті Козлінера.

Переповідаки театру-лабораторії Vie зібрали міські легенди Запоріжжя та перетворили їх на камерну виставу в Музеї архітектури. 15 глядачів та глядачок побачать, як оживають міфи, а знайомі оповідки набувають нових сенсів. Актори, ляльки й будівлі розкажуть історію рідного краю від скіфської доби до сьогодення, щоб після вистави ви змогли сказати: «Історія всюди!».

Запрошуємо вас завітати на виставу 5, 6, 7 квітня о 17:00 за адресою: Музей архітектури Запоріжжя (вул. Гоголя, буд. 66)

У залі лише 15 місць, тому встигніть придбати свій квиток на сайті: musin.zp.ua

 

Фотографія Євгена Свєтлова

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини