Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет менеджменту запросив на навчання старшокласників

Факультет менеджменту запросив на навчання старшокласників

Факультет менеджменту запросив на навчання старшокласників
02.04.2024 12:32 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч школи вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи 2 квітня представники факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели онлайн-зустріч із випускниками Запорізької гімназії № 11.

 

Під час заходу заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету менеджменту Рита Вязова ознайомила майбутніх абітурієнтів із правилами вступу до Запорізького національного університету. Вона надала докладну інформацію щодо написання мотиваційних листів і провела презентацію освітніх програм факультету.

Старшокласники отримали відповіді на свої запитання щодо особливостей вступу на факультет менеджменту. Також вони дізналися про переваги навчання на освітніх програмах, спрямованих на підготовку майбутніх управлінців і підприємців.

Факультет менеджменту ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини