Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Філологічний факультет зустрівся з запорізькими дев’ятикласниками

Філологічний факультет зустрівся з запорізькими дев’ятикласниками

Філологічний факультет зустрівся з запорізькими дев’ятикласниками
03.04.2024 14:19 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування співпраця гімназія вступ-2024

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету викладачі кафедри слов’янської філології філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Валерія Доня та Михайло Халаши провели профорієнтаційну онлайн-зустріч на платформі ZOOM.

На ній були присутні учні дев’ятого класу Запорізької гімназії № 12 Запорізької міської ради із нахилом навчання іноземним мовам. Викладачі презентували нову освітню-професійну програму «Польська мова і література, англійська мова». На зустрічі були присутні 20 учнів профільного класу, яких було проінформовано стосовно перспективи вступу до 10 класу задля подальшого розвитку в їхній професійній діяльності. Викладачі розповіли про навчання на спеціальності, можливості проходження практики в польських вишах, особливості та переваги навчання, практичну підготовку студентів та про професійний розвиток та працевлаштування. На зустрічі також була присутня викладачка української мови та літератури Запорізької гімназії № 12 Альона Осипенко. Також під час заходу йшлося про різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладачів та студентів, захопливе та насичене подіями студентське життя зацікавила майбутніх вступників.

 

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2024 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах.

Сайт філологічного факультету:

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини