Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ІННІ ім. Ю. Потебні поділився зі студентами досвідом професійного успіху

Випускник ІННІ ім. Ю. Потебні поділився зі студентами досвідом професійного успіху

Випускник ІННІ ім. Ю. Потебні поділився зі студентами досвідом професійного успіху
03.04.2024 16:12 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ кафедра електроніки інформаційних систем програмного забезпечення освітній процес зустрічі з випускниками стейкхолдери

Відбулося це під час однієї із зустрічей із випускниками, які кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення Інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ім. Ю. Потебні постійно проводить для здобувачів. Цього разу до alma mater завітав керівник робочої групи ТОВ «Авіа Трейд» Сергій Пішуков.

 

«Отримавши диплом молодшого спеціаліста, я вирішив вступити до ІННІ, щоб здобути освіту інженера електроніки за спеціальністю “Мікро- та наносистемна техніка, – розпочав розповідь випускник. – Проведення лабораторних робіт, досліджень, знайомство зі значним обсягом електронного обладнання, вивчення методики вимірювання дозволило мені набути практичних навичок. Особливу роль у моїй підготовці зіграло проходження практик на підприємствах, участь у наукових конференціях, написання дипломної роботи».

Приділив увагу Сергій Пішуков і позанавчальному життю, адже він був учасником квестів, виступав із концертними номерами на творчих заходах інституту та університету. Цей досвід комунікації не минув даремно, і зараз він допомагає в спілкуванні з підлеглими.

Свій трудовий шлях він розпочав ще під час навчання в магістратурі. На підприємстві йому доводилося займатися розробкою принципових електричних схем; обирати елементну базу; ухвалювати схематехнічні рішення; самостійно виконувати конструкторські, технологічні та паяльні роботи. При цьому особлива увага приділялася випробуванням розробок, під час яких необхідно було підтвердити технічні характеристики та їхню надійність. Така робота вимагає чимало часу, тривалих відряджень, фізичного навантаження, теоретичних і практичних знань, які Сергій Пішуков набув ще в університеті.

Під час зустрічі із колишнім студентом їхньої кафедри молодь поставила гостю чимало питань, які стосувалися вражень від навчання, яскравих спогадів про студентські роки, досвіду працевлаштування та знань і навичок, які знадобляться їм у майбутньому.

«Треба робити те, що подобається, – порадив молоді Сергій Пішуков. – Не слід бігти за трендами. Навпаки, слід обирати ту сферу, яка до душі. А ще, треба пробувати й намагатися – і тоді все обов’язково вдасться! Хочу порадити й серйозно поставитися до вивчення матеріалу, який надають викладачі. Побажати вам успіхів і перемоги!»

 

Facebook ІННІ ім. Ю.М. Потебні: https://www.facebook.com/IngenerkaZNU

 

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини