Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Театральна прем’єра відбулася на кафедрі акторської майстерності

Театральна прем’єра відбулася на кафедрі акторської майстерності

Театральна прем’єра відбулася на кафедрі акторської майстерності
03.04.2024 16:14 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології кафедра акторської майстерності Міжнародний день театру вистава

Доброю традицією кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) багато років поспіль було відзначення Міжнародного дня театру незабутнім творчим капусняком. Цього дня як науково-педагогічні працівники, так і студенти не лише приймали вітання з нагоди свята, але й радо демонстрували свої таланти.

 

Уже третій рік, на жаль, всі ми розуміємо, що свято не на часі. Деякі викладачі кафедри акторської майстерності та випускники зараз служать не в театрах, а в лавах ЗСУ, але для всієї нашої спільноти Міжнародний День театру – особлива дата для представників цієї професії.

І ось на сцені навчального театру, студентами першого курсу магістратури спеціальності «Сценічне мистецтво» показали виставу за п’єсою Неди Нежданої «І все-таки я тебе зраджу».

Дійові особи та виконавці:

ЛЕСЯ (ДІВЧИНА) – Леся Українка – Дар’я Екслер

ДРАМАТУРГ – Ілля Резніченко

НЕСТОР – Нестор Гамбарашвілі – Данило Беркоз

СЕРГІЙ – Сергій Мержинський – Ян Кліпп

КЛЬОНЯ – Климент Квітка – Дмитро Єрещенко

П’ЄРО -–Білий Дух -–Єгор Пилипенко

АРЛЕКІН – Чорний Дух – Григорій Крохмаль

 

Режисери-постановники, керівники курсу – заслужена артистка України Наталія Соколовська та Костянтин Кузьмін.

 Вистава ця – про Лесю Українку, але про іншу Лесю — земну, живу, лукаву...

За словами дійової особи п’єси – Драматурга : «Вистава про любов і зраду, про болюче щастя найсамотнішої людини – генія. Про солодку принаду талановитої і безталанної жінки. Я не прагнув достовірності. Сприймайте все, як міф, легенду, притчу».

Сюжет п’єси простий і складний водночас, але студенти блискуче впоралися із поставленим перед ними завданням. Кожен дарував свій талант залу. Вони радували високопрофесійною неповторною акторською грою, своїми творчими здібностями та імпровізували, даруючи щирі та позитивні емоції.

На захід завітали науково-педагогічні працівники, студенти Запорізького національного університету, випускники кафедри акторської майстерності, батьки наших студентів та гості. Вистава відбулась і глядачі довго стоячі аплодували і говорили слова подяки всім хто працював над створенням цього спектаклю. Зокрема, декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, відзначила: «Ми вкотре переконалися, наскільки талановиті наші студенти».

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини