Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітяни підвищували кваліфікацію на засадах козацького звичаю «Спас»

Освітяни підвищували кваліфікацію на засадах козацького звичаю «Спас»

Освітяни підвищували кваліфікацію на засадах козацького звичаю «Спас»
04.04.2024 13:47 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет фізичного виховання здоров’я туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування центр післядипломної освіти науково-методичний семінар

3 квітня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся науково-методичний семінар «Національно-патріотичне виховання на засадах козацького звичаю "Спас"» для вчителів фізичного виховання. Мета заходу – координація партнерської діяльності між закладами освіти задля примноження національно-патріотичного потенціалу учнів шкіл.

Ректор Микола Фролов підкреслив, що ЗНУ – основна кузня кадрів серед закладів вищої освіти для Запорізького регіону, а також поділився думками, що подальший розвиток університету – запорука відродження Запоріжжя після російської агресії проти України. Ректор додав, що співпраця з такими могутніми та авторитетними організаціями, як «Спас», дуже важлива.

До заходу доєдналися виконувач обов’язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв та директорка департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк. Вони відзначили, що вчителі – це кадри, які здатні посилювати патріотичну роботу в системі освіти, серед батьківської та учнівської громади та у педагогічних колективах.

На семінарі виступив і президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Рябека. Він наголосив, що філософія «Спасу» призначена для підготовки людини нового покоління – а саме сильну, вільну, свідому та чесну.

Олександр Рябека вручив нагороди Миколі Фролову та Анатолію Куртєву за збереження національних традицій.

Під час семінару виступив доцент кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Олександр Притула. Він представив доповідь на тему «Сутність козацької педагогіки», а також представив Програму підвищення кваліфікації для вчителів фізичної культури «Національно-патріотичне виховання на засадах козацького звичаю «Спас».

На заході з показовим номером виступили учні дитячо-юнацької школи «Спас». Учасники заходу мали змогу обговорити побачене та почуте, поділитися своїми думками та рекомендаціями.


Фотогалерея:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.941694077958628

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини