Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юрфаку прослухали лекцію від суддів Конституційного Суду

Студенти юрфаку прослухали лекцію від суддів Конституційного Суду

Студенти юрфаку прослухали лекцію від суддів Конституційного Суду
05.04.2024 10:05 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ юридичний факультет Конституційний Суд України освітній процес лекція співпраця стейкхолдер

4 квітня студенти 2 курсу спеціальності 081 «Право» юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прослухали лекцію від суддів Конституційного Суду, присвячену річниці прийняття Конституції Пилипа Орлика. Захід проводився спільно з Національною школою суддів України.

 

Суддя КСУ Галина Юровська у своєму виступі висвітлила аспекти з життя гетьмана Пилипа Орлика. Вона окреслила передумови прийняття Пакту та зазначила про виняткову роль цієї унікальної правової пам'ятки не лише в історії України, а й в європейській історії. На початку зустрічі студенти взяли участь у юридичній вікторині на знання основних положень Конституції Пилипа Орлика. Переможцем став студент 2 курсу юридичного факультету Богдан Бібік. Він зазначив, що перед вступом на юридичний факультет повністю читав цю Конституцію в оригіналі. Студент отримає приз від Конституційного Суду – Конституцію України з коментарями.

Після лекції студенти й викладачі кафедри історії і теорії держави та права взяли участь у дискусії на тему актуальності положень Конституції Пилипа Орлика в умовах сучасності. Завідувачка кафедри Лариса Удовика висловила подяку організаторам за постійну співпрацю та можливість студентам перейняти досвід суддів КСУ.

 

Юридичний факультет

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини