Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин співпрацює із хорватським університетом

Факультет історії та міжнародних відносин співпрацює із хорватським університетом

Факультет історії та міжнародних відносин співпрацює із хорватським університетом
05.04.2024 12:36 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет історії міжнародних відносин проєктна діяльність міжнародна діяльність академічна мобільність

Факультет історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – активний учасник програми «Еразмус+». У 2023 році в межах програми підписали угода про співробітництво між Запорізьким національним університетом та Університетом м. Загреб (Хорватія).

 

На сьогодні студентка освітньої програми «Міжнародні відносини» Ангеліна Образцова отримала можливість за результатами конкурсного відбору навчатися протягом семестру на факультеті політичних наук у Хорватії,

Своєю чергою, викладачка факультету історії та міжнародних відносин ЗНУ Ольга Маклюк мала можливість читати лекції хорватським студентам на факультеті соціальних та гуманітарних наук Загребського університету.

Відбуися перемовини про подальшу підготовку спільних проєктів із колегами з факультету соціальних та гуманітарних наук, під час яких обговорили потенційні міждисциплінарні зв’язки, особливості викладання історії України для хорватської студентської аудиторії.

 

 

 

 

 

За матеріалами фейсбук-сторінки Запорізького національного університету

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини