Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Журфак долучився до презентації наукового видання

Журфак долучився до презентації наукового видання

Журфак долучився до презентації наукового видання
05.04.2024 13:21 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет журналістики кафедра журналістики презентація журналу наукова діяльність стаття

Презентація нового наукового видання «Journal of Audiovisual Media & Arts» («Журнал аудіовізуальних медіа та мистецтв») відбувалася в змішаному форматі. Захід приурочили до 12-ої річниці створення кафедри кіно- і телемистецтва та ювілейного 190-го року Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

До зібрання долучилися журналісти-практики та викладачі Навчально-наукового інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка Віта і Олесь Гояни, Майя Нагорняк, Віктор Набруско, Олег Джолос, Петро Катеринич. На заході онлайн працювала і доцентка кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Рогова. Вона побажала кафедрі та її науково-педагогічним працівникам і надалі працювати злагоджено, наче оркестр, музиканти якого працюють над ідеальним виконанням навіть складних, віртуозних творів.

На заході йшлося, що «Журнал аудіовізуальних медіа та мистецтв» задумали як потужне наукове видання, публікації якого корисні для науковців, викладачів, практиків і виходять українською та англійсько мовами. Символомвиступив фенікс, який за легендою, оновлюється і стає кращим. На презентації відповідальна редактока Віта Гоян представила склад редколегії, а Петро Катеринич провів віртуальну екскурсію сайтом видання та сторінками першого номера. До речі, до першого випуску журналу «Journal of Audiovisual Media & Arts» увійшло 4 матеріали, присвячені сучасним трендам індустрії візуальних медіа. Стаття «Візуальні аспекти музичних кліпів про війну: огляд професійних та аматорських робіт» доцентки Тетяни Рогової та студентки 3 курсу ОПП «Журналістика» Катерини Касімової також потрапила до видання та була високо оцінена редколегією.

До слова, на сторінках журналу публікуватимуться актуальні дослідження із царини аудіовізуального контенту, мистецтва, бізнесу, що стануть корисними у підготовці як медійників, так і митців. Деталі про умови публікації розміщено на сторінці видання за лінком:

https://m.facebook.com/mediaartsjournal?locale=uk_UA.

Кафедра журналістики

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини