Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті тривають зустрічі з абітурієнтами

На філологічному факультеті тривають зустрічі з абітурієнтами

На філологічному факультеті тривають зустрічі з абітурієнтами
08.04.2024 14:58 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ філологічний факультет відділ доунівекрситетської підготовки профорієнтації працевлаштування зустріч вступ-2024

На філологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває профорієнтаційна робота. Так, 4 і 5 квітня старша викладачка кафедри українознавства Олена Шульга зустрілась із старшокласниками 11-«В» та 11-«Г» класів Хортицького академічного ліцею.

 

Учні під час зустрічей дізнались про освітні програми на філологічному факультеті та про перспективи працевлаштування за фахом. Олена Шульга розповіла старшокласникам про наукові конференції, олімпіади, конкурси, у яких студенти філологічного можуть спробувати свої сили, майстер-класи і творчі зустрічі, які організовує факультет, насичене студентське життя.

Також спікерка приділила увагу змінам у методиці викладання дисциплін, з огляду на дистанційне навчання викладачі філологічного факультету активно використовують цифрові технології, різноманітні додатки, щоб цікаво подати навчальний матеріал і вчать студентів опановувати ці застосунки.

«Будемо раді бачити випускників Хортицького академічного ліцею у нашій філологічній родині!» – запевнила під час зустрічі старшокласників Олена Шульга.

 

Філологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини