Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет розповів абітурієнтам про актуальні професії

Біологічний факультет розповів абітурієнтам про актуальні професії

Біологічний факультет розповів абітурієнтам про актуальні професії
08.04.2024 14:37 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування вступ-2024

8 квітня доцентка кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олена Войтович зустрілась в онлайн-режимі із учнями 11 класу Запорізької гімназії № 6, щоб познайомити їх із освітньою програмою «Генетика» в межах спеціальності 091 «Біологія та біохімія».

 

Під час зустрічі майбутні абітурієнти доторкнулися до неймовірного світу генетичних основ життя, згадали основи біорізноманяття та обговорили напрямки і перспективи розвитку генетики. Зокрема, йшлося про можливості створення безпечних корисних генетично модифікованих організмів. Розглянули присутні і використання технологій редагування геномів для корекції та лікування певних генетичних хвороб людини, розробки технологій для збільшення генетичного різноманіття та дослідження тих, що вже існують.

Школярі дізналися, як за допомогою генетичних маркерів ідентифікувати особу, оцінити генетичний потенціал або виявити схильність до певної хвороби чи виду діяльності. Учні мали можливість оцінити перспективи майбутнього працевлаштування та розвитку себе як фахівця в галузі генетики. Також вони розглянули можливості щодо академічної мобільності та набуття необхідних практичних навичок із використанням сучасних технологій.

 

Біологічний факультет ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини