Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП долучився до конференції «Молода наука-2024» в Економіко-правничому фаховому коледжі

Факультет СПП долучився до конференції «Молода наука-2024» в Економіко-правничому фаховому коледжі

Факультет СПП долучився до конференції «Молода наука-2024» в Економіко-правничому фаховому коледжі
08.04.2024 15:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології Економіко-правничий фаховий коледж відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації працевлаштування студентська Молода н

У межах співпраці кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Економіко-правничого фахового коледжу 4 квітня викладачки Ганна Чорна та Сніжана Сиваш завітали на засідання науково-практичної конференції «Молода наука-2024».

 

На заході були присутні викладачки коледжу Тетяна Волошко, Людмила Чуйкіна; голова ЦК дошкільної та початкової освіти, викладачка вищої категорії, викладачка-методистка Юлія Тимошенко; викладачка вищої категорії, Олена Муращенко, заступниця директора Запорізького Класичного ліцею; завідувачка відділенням дошкільної та середньої освіти ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка» Людмила Капелько та студенти дошкільного відділення.

Організатори засідання конференції звернули увагу присутніх на академічну доброчесність, зауважили про види плагіати на наслідки його випадків. Під час засідання виступили студенти коледжу з науковими темами. Це Каріна Муленко (тема «Розвиток логічного мислення на уроках математики в початковій школі»), Софія Жумаєва (тема «Реалізація принципів діяльнісного підходу на уроках математики молодших школярів»), Маріанна Лобко (тема «Сучасні вимоги до уроку математики в початковій школі»), Дарʼя Деревʼянко (тема «Наочність і її використання в процесі навчання математики в початковій школі»), Юлія Доільніцина (тема «Вплив дрібної моторики на роботу мозку дітей та дорослих»).

Студенти показали високі знання з обраної наукової проблеми, чітко висвітили її наукові аспекти, підготували змістовні, яскраві, креативні презентації. Показали високий рівень ораторського мистецтва, впевнено відповідали на запитання. Викладачка ЗНУ Ганна Чорна подякувала викладачам за запрошення та студентам за чіткі змістовні наукові виступи та розповіла студентам коледжу про можливість продовження навчання в університеті. Після засідання викладачі обговорили роботи студентів, за означеними критеріями визначили найкращі виступи та рекомендували до публікації у збірнику наукових робіт «Молода наука-2024».

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини