Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет СПП допомагає реалізації проєкту в межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Факультет СПП допомагає реалізації проєкту в межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Факультет СПП допомагає реалізації проєкту в межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)
09.04.2024 08:39 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології наукова діяльність проєктна діяльність міжнародна діяльність лекція Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ

5 квітня в Україні стартував проєкт Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни –«Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні» в межах програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «СПІЛЬНО». У настановчій сесії взяли участь 500 педагогів закладів дошкільної освіти Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської областей. До його реалізації долучилися представники факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Проєкт спрямований на сприяння наданню освітніх послуг у змішаному форматі в районах, де дошкільна освіта отримується дистанційно; підвищення професійної майстерності педагогів. Також серед його напрямків реалізації – інформування та просвіту батьків з метою забезпечення безперервності розвитку, навчання дітей вдома; пілотування альтернативних типів організації освітньої діяльності для дітей дошкільного віку.

Задля науково-методичного забезпечення освітнього процесу з дітьми дошкільного віку організаторами проєкту запросили кандидатку наук, доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Людмила Шульга.

Під час конференції науковиця презентувала навчально-методичний посібник з освітніми маршрутами для запровадження дошкільними закладами, що реалізовують проєкт у квітні. Представлений «Маршрутизатор для педагогів з організації взаємодії з дітьми» пропонує добірку ігрових та творчих активностей для проведення тематичних зустрічей з дошкільнятами та спрямований на творче проєктування педагогами освітнього процесу, врахування можливостей, задатків, нахилів та розвиток здібностей кожної дитини.

На педагогів, які беруть участь у проєкті, чекає навчання з питань організації освітнього процесу у змішаному форматі; гендерної рівності в дошкільному дитинстві та запобіганню насильства дорослих щодо дітей; психологічного супроводу та підтримки учасників та учасниць освітнього процесу.

Слідкуйте за подіями кафедри дошкільної та початкової освіти на фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/groups/918075885296746

 

Факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини