Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначатимуть тенденції кар’єрного зростання у повоєнній Україні

У ЗНУ визначатимуть тенденції кар’єрного зростання у повоєнній Україні

У ЗНУ визначатимуть тенденції кар’єрного зростання у повоєнній Україні
09.04.2024 10:48 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління день кар’єри ЄС

Представництво ЄС в Україні, команда Team Europe в Запорізькій області та Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) підготували для учнів 10-11 класів, студентської молоді, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян онлайн-захід. Це «День кар’єри ЄС в місті Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України». Він відбудеться на платформі Zoom 12-13 квітня 2024 року.

 

Співорганізаторами події є Проєкт «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні», Євроквіз, Team Europe в Запорізькій області, Агенція регіонального розвитку Запорізької області. Зауважимо, що місія заходу – це експертне визначення тенденції кар’єрного зростання у повоєнній Україні, усвідомлення та захист європейських цінностей, розвиток навичок комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту, широких можливостей у навчання і стажування, проектній діяльності підтримки бізнесу, досліджень, старт-апів, які надаються Європейським Союзом в Україні. А також – посилення співпраці між представниками Мереж ЄС.

ПРОГРАМА заходу така:

12 квітня, 14:00-15:30

Відкриття «День кар’єри ЄС в м. Запоріжжя. Європейські соціологічні студії з відновлення України».

Панельна дискусія «Кар’єрний розвиток у повоєнній Україні: європейський вибір»

Лінк прямої трансляції :https://youtube.com/live/aZDq0vlUi6M

Основні тези дискусії:

  1. Допомога і підтримка  ЄС у перемозі і відбудові України після війни.
  2. Проєктні навички, формування і розвиток soft skills і smart skills у розвитку кар’єри у єдиному європейському просторі.

Спікери:

1. Денис Черніков, менеджер проєкту «Інформаційна підтримка мереж Європейського Союзу в Україні»

2.Олена Тупахіна, докторка наук, доцентка, професорка кафедри, проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної та проєктної діяльності ЗНУ

3. Валерія Овчарова, програмна фахівчиня з питань відновлення та відбудови програми сприяння громадській активності «Долучайся!» (USAID/ENGAGE)

4. Анна Аранжій, програмна керівниця, Департамент з питань молоді директорату з питань демократії Ради Європи (Страсбург)

5. Максим Лепський, доктор наук, професор кафедри соціології ЗНУ, експерт Team Europe в Запорізькій області

6. Аскад Ашурбеков, депутат облради, директор Агенції регіонального розвитку Запорізької області

7. Нестеренко Ірина, фахівчиня в галузі HR, консультантка із управління людськими ресурсами, представниця БФ "ПосмішкаЮА"

13 квітня 11.00-12.00

Тренінги «Професії майбутнього: європейський вектор»

Основні завдання тренінгів:

  1. Європейські цінності і майбутнє України.
  2. Навчання конкретним skills і Європейська цінність успішної кар’єри.

Онлайн майстер-класи

11:00 – 12:00 Тренінг № 1 «Критичне мислення як Європейська цінність професійного розвитку»: як навчитися аналізувати інформацію навколо себе та опанувати основи критичного мислення (розвиток аналітичної та цифрової компетентності).

Тренер: Тарас Бутченко

Лінк на реєстрацію: https://forms.gle/nVrE4CqricKS7Zv3A

12:00 – 13:00 Тренінг № 2 – «Резюме на мільйон: як презентувати та формувати успішність у кар’єрі»: основи самопрезентації (розвиток компетентності «Грамотність», репрезентації та мовної компетентності), сучасне резюме: яке воно.

Тренерка: Анна Руднєва

Лінк на реєстрацію:  https://forms.gle/nVrE4CqricKS7Zv3A

13:00 – 14:00 Тренінг № 3 «Стратегування напрямів та соціальні ліфти кар’єрного розвитку особистості» : технологія стратегування твого європейського майбутнього та кар’єрного росту у повоєнній Україні, та куди піти вчитися, щоб добре заробляти через 10 років» (розвиток ф’ючерсних компетентностей та стратегування)

Тренер: Максим Лепський

Лінк на реєстрацію:  https://forms.gle/nVrE4CqricKS7Zv3A

14:00 – 15:00 Тренінг № 4 «Успішні портфоліо та мотиваційні листи в технології проектної діяльності» як складати портфоліо, CV, та мотиваційні листи (розвиток компетентності презентації та цифрової грамотності)

Тренерка: Юлія Мальована

Лінк на реєстрацію: https://forms.gle/nVrE4CqricKS7Zv3A

Факультет соціології та управління

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини