Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП приєдналися до проєкту «Українська книжка в укриттях Херсонщини»

На факультеті СПП приєдналися до проєкту «Українська книжка в укриттях Херсонщини»

На факультеті СПП приєдналися до проєкту «Українська книжка в укриттях Херсонщини»
09.04.2024 11:57 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціальної педагогіки психології волонтерство акція книги

Упродовж останніх тижнів березня та перших тижнів квітня студенти та науково-педагогічні працівники факультету соціальної педагогіки та психології (ZNU, Zaporizhzhia National University) доєдналися до реалізації проєкту «Українська книжка в укриттях Херсонщини» та взяли участь в акції «Один студент – одна книжка для Херсона».

 

Під керівництвом заступниці декана з виховної роботи Сніжани Сиваш зібрано близько 80 книжок українською мовою класичної та сучасної літератури для дорослих і дітей, серед них – література сучасних українських письменників останніх років. Особливо колектив радіє дитячій літературі, яскраві книжечки з цікавими ілюстраціями і захоплюючим сюжетом для дітей та юнацтва.

Щиру вдячність організатори висловили родині науково-педагогічних працівників кафедри дизайну Ганні та Олександру Брянцевим, які передали до Херсона 40 книг для дітей сучасних і зарубіжних авторів останніх років видання.

Колектив пишається тим, що студенти та викладачі факультету СПП небайдужі до просування ідей читання української літератури з метою підвищення соціальної активності та національної свідомості, популяризації української мови.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини