Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФСУ підтримує обдарованих молодих науковців

ФСУ підтримує обдарованих молодих науковців

ФСУ підтримує обдарованих молодих науковців
09.04.2024 12:29 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький національний університет ЗНУ факультет соціології управління Економіко-правничий фаховий коледж наукова діяльність студентська наука

4 квітня для студентів ВСП «Економіко-правничий фаховий коледж» ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та ВСП «Васильківський фаховий коледж» провели презентацію результатів наукового процесу в цих закладах освіти. Модераторами та співорганізаторами заходу стали представники факультету соціології та управління – кандидатка наук, доцентка, гарантка ОПП «Соціальна робота» освітнього рівня «бакалавр» Олена Маловічко, доктор наук, гарант ОПП «Соціальна робота» освітнього рівня «магістр» Олег Приймак, доктор наук, гарант ОНП «Соціальна робота» освітнього рівня «доктор філософії» Олег Масюк.

 

Важливою особливістю цього наукового діалогу стало те, що він проходив на засадах освітньо-професійного партнерства. Серед його активних учасників та експертів були виконавчий директор ГО «БФ «Карітас Запоріжжя» Петро Бойко та головна фахівчиня відділу планування та організаційного забезпечення Департаменту апарату виконавчого комітету Запорізької міської ради Аліна Кара. Під час науково-практичної конференції виникла активна дискусія. Також йшлося про потенційне освітянське партнерство між запрошеними гостям, доповідачами й викладачами та студентами спеціальності «Соціальна робота» коледжів.

Усі присутні викладачі та експерти відзначили високий науковий потенціал таких спікерів: Анни Калниш (доповідь «Технології соціальної роботи з розвитку творчих здібностей дітей та молоді»), Анастасії Бахір (доповідь «Гендерні стереотипи як чинник виникнення насильства в Україні»), Маргарити Лосевої (доповідь «Волонтерство як підґрунтя для соціальної роботи в умовах війни»). Їх науковими керівниками були викладачі факультету соціології та управління. Під час заходу висловили сподівання, що талановиті вихованці ЕПФК обов’язково продовжать свій науковий розвиток уже як студенти Запорізького національного університету.

На заході підкреслили, що соціальна робота – це не тільки професія, а й спільнота, тому дуже важливими за час зібрання були й молодіжний вайб, і наукове партнерство, що народжується в практичних і корисних для українського суспільства дослідженнях у галузі соціальної роботи.

 

Факультет соціології та управління

 

Стежте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини